1:2
9:1
5:0
- : -
branky (asistence): 04:16 František Lahučký (Jakub Moravec), 21:13 František Lahučký (Jakub Moravec), 24:24 Pavel Hellmann (Štěpán Novák), 25:24 František Lahučký (Zdeněk Krajčí), 29:22 Jan Freiberg (Jan Volenec), 32:05 František Lahučký, 32:52 David Píše (Zdeněk Krajčí), 33:29 Miloš Macháček, 35:14 Miloš Macháček (František Lahučký), 39:58 Pavel Hellmann (Miloš Macháček), 47:04 Miloš Macháček (Pavel Hellmann), 49:06 Jan Volenec (David Píše), 55:19 Jakub Moravec (František Lahučký), 58:57 Štěpán Novák (Miloš Macháček), 59:47 František Lahučký (Zdeněk Krajčí)
branky (asistence): 09:15 Josef Žáček, 16:42 Dominik Suchý (Jakub Mareš), 23:24 Lukáš Zelenka (Jakub Mareš)

FBŠ Všestary - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 15:3
5. František Lahučký, 22. František Lahučký, 25. Pavel Hellmann, 26. František Lahučký, 30. Jan Freiberg, 33. František Lahučký, 33. David Píše, 34. Miloš Macháček, 36. Miloš Macháček, 40. Pavel Hellmann, 48. Miloš Macháček, 50. Jan Volenec, 56. Jakub Moravec, 59. Štěpán Novák, 60. František Lahučký - 10. Josef Žáček, 17. Dominik Suchý, 24. Lukáš Zelenka; rozhodčí: Radek Hrdlička - Marek Čížek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Filip Ježek 18 - Tomáš Hlava 12; po třetinách: 1:2, 9:1, 5:0;
60:00
Komentář trenéra hostů Rezka: Opět nás zradil povrch. Díky soupeři, divákům a rozhodčím.
60:00
Komentář trenéra hostů Freiberga: V první části jsme byli nervózní na hokejkách, ale od začátku druhé třetiny se nám začalo dařit. Děkujeme soupeři, pořadatelům a fanouškům za podporu.
60:00
59:47
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Zdeněk Krajčí (15:3).
58:57
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Miloš Macháček (14:3).
55:19
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jakub Moravec, asistoval František Lahučký (13:3).
50:15
Neuvěřitelný Ježek hájí svou klec!!!
49:06
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Volenec, asistoval David Píše (12:3).
47:04
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Pavel Hellmann (11:3).
47:04
Macháček vyslaný Hellmannem do sóla překonává Hlavu dokonalou beckhendovou kličkou.
46:30
Zápas se dohrává v poklidném duchu bez větších soubojů.
44:41
Rezek dribloval s míčkem pár metrů od Ježkovy branky, zakončit nedokázal.
42:20
Vysoká hůl Macháčka přímo před hlavou hostujícího golmana i rozhodčího Čížka. Volný úder pro Brod.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině 14:9. Všestary tedy aktivnější a na výsledku je to znát.
40:00
39:58
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Miloš Macháček (10:3).
39:19
Hra se přelévá ze strany na stranu, skóre se nemění.
37:25
Novák netrefil prázdnou bránu.
35:14
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval František Lahučký (9:3).
35:14
Hra v oslabení jde domácím lépe, než 5 na 5.
34:07
Vyloučen hráč Zdeněk Krajčí družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hra rukou.
33:30
Taneček před nájezdem bychom všem přáli vidět.
33:29
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček z trestného střílení (8:3).
32:52
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil David Píše, asistoval Zdeněk Krajčí (7:3).
32:52
Píše netrefil branku z 20ti cm. Míček se k němu odrazil zpět a napodruhé ho dorazil do brány. Kdyby nedal, Krajčí by ho vykuchal.
32:05
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký bez asistence (6:3).
32:05
Opět Lahučký. Ten to chce dnes vyhrát.
30:55
Volencovi se míček svezl po čepeli a už bylo co hasit. Gól nepadl.
29:22
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg, asistoval Jan Volenec (5:3).
29:22
Spolupráce obranné dvojice, dalekonosná střela a následná dorážka znamená navýšení skóre na 5:3.
28:15
Freiberg běhá jako vítr,
25:24
25:24
Další minuta a další gól Všestar! Hattrick završil Fanda Lahučký.
24:24
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Štěpán Novák (3:3).
24:24
Přesně o minutu později máme opět srovnáno. Hell využil zaváhání soupeřovy obrany.
23:24
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Zelenka, asistoval Jakub Mareš (2:3).
23:24
Osamocený Zelenka nedal šanci Ježkovi. Ten kdyby se rozkrájel, tak to nechytí.
21:13
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Jakub Moravec (2:2).
20:52
Golman hostů netuší, kde je míček. Nakonec ho našel mezi svýma nohama.
20:01
Je tu druhá část zápasu. Dokáží Všestary přelstít obranu Brodu?
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: 6:7
20:00
16:42
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Dominik Suchý, asistoval Jakub Mareš (1:2).
16:42
Aktivní hra se Broďákům vyplatila a náhle vedou 2:1.
16:30
Havlíčkův Brod před přestávkou zvýšil aktivitu, jako by chtěli skóre otočit do konce třetiny.
15:40
Je otázka času, kdy dá některý tým gól. Buď Všestary z tlaku, nebo Havlbrod z brejku. Obraz hry se nemění.
12:34
Všestary tlačí soupeře a ten se snaží hrát na brejky.
10:00
Vypadá to, jako by domácí hráli přesilovku, ačkoliv nikdo nebyl vyloučený.
09:15
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Josef Žáček bez asistence (1:1).
09:15
A Ježek si hraje na rybáře. Z nenápadné akce hosté srovnávají.
08:40
Zatím tři střely na Ježka. Vše je tak na rozchytání.
07:12
Krajčí zraněný na nose. Krev teče proudem.
06:00
Dostál minul míček a nabídl tak hostům šanci jeden na Ježka. Ta zůstala nevyužitá.
04:16
04:16
Po souvislém tlaku Všestar je tu první branka zápasu. Lahučký měl čas, tak se podíval a zamířil přesně do horního růžku.
02:20
Golman hostů měl veliké štěstí, když nevěděl, že balonek má nad hlavou. Naštěstí pro něj se odrazil mimo branku.
00:10
Po vyhraném vhazování je tu první střela hostů a první zákrok Ježka.
00:01
Vítáme Vás u dnešního zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Marek Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Ondřej Zmrhal, Jaromír Čermák, Vít Pecen, Dominik Suchý, Lukáš Zelenka
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: Jan Volenec, Jan Freiberg, Štěpán Novák, Miloš Macháček, Pavel Hellmann