3:8
4:1
- : -
FBC Hranice
branky (asistence): 00:37 Tomáš Vežranovský (Daniel Bitzánek), 01:42 Lukáš Rajgl (Radim Klimecký), 18:44 Ondřej Fojtík (Tomáš Tobola), 25:03 Lukáš Rajgl (Antonín Godiš), 31:04 Daniel Bitzánek (Martin Juroš), 36:56 Antonín Godiš (Lukáš Pindur), 48:04 Denis Tomančák (Jan Lojkásek), 57:30 Denis Tomančák (Jan Lojkásek), 59:04 Denis Tomančák (Jan Lojkásek), 59:29 Daniel Bitzánek (Tomáš Vežranovský)
FBC Hranice
branky (asistence): 08:49 Petr Velech (Lukáš Novosad), 17:24 Marek Hloch (Jan Kolajta), 19:17 Petr Velech, 21:20 Petr Velech (Radim Klimecký), 23:43 Vladimír Blažek (Tomáš Václavík), 24:25 Marek Vraj (Marek Hloch), 30:44 David Tvrdoň (René Mikel), 33:22 Petr Velech (Lukáš Novosad), 34:10 Marek Hloch (Jan Kolajta), 34:39 Vladimír Blažek (Radim Klimecký), 36:39 Radim Klimecký (Vladimír Blažek), 56:47 Marek Hloch (Jan Kolajta)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC Hranice 10:12
1. Tomáš Vežranovský, 2. Lukáš Rajgl, 19. Ondřej Fojtík, 26. Lukáš Rajgl, 32. Daniel Bitzánek, 37. Antonín Godiš, 49. Denis Tomančák, 58. Denis Tomančák, 60. Denis Tomančák, 60. Daniel Bitzánek - 9. Petr Velech, 18. Marek Hloch, 20. Petr Velech, 22. Petr Velech, 24. Vladimír Blažek, 25. Marek Vraj, 31. David Tvrdoň, 34. Petr Velech, 35. Marek Hloch, 35. Vladimír Blažek, 37. Radim Klimecký, 57. Marek Hloch; rozhodčí: Karel Pavelka - Roman Sasín; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; diváků: 53; zásahy brankářů: David Raab 18, Jan Piško 23 - Jakub Kosar 26; po třetinách: 3:3, 3:8, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostů, Vladimíra Blažka: Těžce vydřené body, kdy nás soupeř předčil v rychlosti, ale nám se naštěstí dařilo kombinovat a zakončit. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí.
60:00
Ve třetí třetině byl poměr střel na bránu 12:18.
60:00
Komentář trenéra domácího celku, Tomáše Vežranovského: V dnešním zápase jsme se střetli s titánem, naší ligy a snažili se s ním držet krok. Bohužel v půlce utkání nám soupeř odskočil a my už neměli čas na to abychom mohli zápas dotáhnout do prodloužení. Děkuji všem našim klukům za to, že odvedli na hřišti kvalitní výkon. Hranicím přeji šťastný návrat domů.
60:00
59:29
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Tomáš Vežranovský (10:12).
59:04
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Denis Tomančák, asistoval Jan Lojkásek (9:12).
57:30
56:47
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (7:12).
56:36
Hosté hrají v plném počtu.
55:39
Hra je přerušena a jeden z domácích hráčů zůstal ležet za mantinelem.
54:36
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
54:36
Vyloučen hráč Denis Drozd družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
53:55
Také domácí si zahrají přesilovku... nyní hrají v šesti bez brankáře a zkouší štěstí.
53:23
Bitzánkova dělovka od mantinelu... Kosár na poslední chvíli vyráží.
51:17
Současné hře trochu schází střela na bránu. Oba týmy se rovnoměrně střídají v držení míčku.
48:04
46:13
Velechova střela mimo.
45:37
Domácí hrají poměrně přímočarý a tvrdý florbal, a vypadá to, že hosté nějak neví jak na tohle odpovědět.
42:16
Rajgl střílí, míček ještě tečuje obránce a na první pohled to vypadá na gól, ale těsně břed bránou se ještě ztočí mimo tři tyče.
41:18
Domácí oslabení zvládli a nyní hrají zase v plném počtu.
40:01
Hosté vstupují do třetí třetiny s výhodou přesilové hry. Na vstřelení branky mají ještě minutu a 17 sekund.
40:00
40:00
V druhé třetině byl poměr střel na bránu 13:19.
40:00
39:59
V druhé třetině si domácí udrželi svůj standard vstřelených branek, ale hosté jim utekli prakticky o parník.
39:18
Vyloučen hráč Denis Tomančák družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:50
Domácí se dostali k další pohledné akci zakončené, bohužel nepřesnou, střelou.
36:56
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Antonín Godiš, asistoval Lukáš Pindur (6:11).
36:39
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Vladimír Blažek (5:11).
34:49
Vyloučen hráč Daniel Bitzánek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
34:39
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Vladimír Blažek, asistoval Radim Klimecký (5:10).
34:39
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Piško družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek
34:10
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (5:9).
33:56
Tomančák pálí na odkrytou bránu, ale Kosar se neuvěřitelně stihl přesunout a míček chytit.
33:22
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Lukáš Novosad (5:8).
32:14
Vyloučen hráč Lukáš Pindur družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za špatné střídání.
31:04
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Martin Juroš (5:7).
31:04
Bitzánek si nadhodil míček a z voleje jej poslal za záda brankáře. Nádhera!
30:44
Branku družstva FBC Hranice vstřelil David Tvrdoň, asistoval René Mikel (4:7).
30:41
Ale zatím se u míčku drží spíše hosté a dokonce teď před bránou slušně zatápí.
29:50
Frýdek začal vysouvat své hráče a nahazovat míček dopředu. Uvidíme jestli tahle taktika k něčemu bude.
27:49
Brankáři jsou v dnešním zápase veledůležitým článkem týmu a oba pro svůj tým dělají zázraky.
25:03
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Lukáš Rajgl, asistoval Antonín Godiš (4:6).
24:25
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Vraj, asistoval Marek Hloch (3:6).
24:25
Perfektní kombinace!
23:43
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Vladimír Blažek, asistoval Tomáš Václavík (3:5).
22:46
Hosté hrají svou přesilovku ukázkově, ale i Frýdek se snaží získávat cenné sekundy.
21:46
Vyloučen hráč Lukáš Rajgl družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
21:20
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Radim Klimecký (3:4).
20:00
20:00
V první třetině byl poměr střel na bránu 10:16.
20:00
19:59
Frýdek překvapil svým rychlým nástupem. V dalších minutách první třetiny se sice občas dostal do dobré příležitosti, ale tempo hry již diktovaly Hranice.
19:17
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech bez asistence (3:3).
18:44
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ondřej Fojtík, asistoval Tomáš Tobola (3:2).
18:00
V další obrovské šanci Velech. Sám před odkrytou bránou, ale než stihl zpracovat míček a vystřelit, tak jej obsadil obránce.
17:24
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (2:2).
15:15
Hloch v obrovské šanci. Dostal míček, byl sám před bránou, ale mířil úplně vedle.
14:34
Matějka zkusil střelu z otočky. Mířil k tyči, ale brankář si ji pohlídal.
14:05
Nadějnou střelu na bránu vyslal Blažek. Raab vyrazil.
13:30
Hosté si udržují konstantní styl hry, ale s přibývajícím časem se jim začíná víc a víc vyplácet.
11:51
Hraničtí zkusili přihrávku před bránu zezadu okolo tyče. Míček prošel, ale před bránou byl v tu chvíli chumel hráčů a jeden z nich míček odpálil pryč.
09:55
Raab se vysunul proti běžícímu hráči a zabránil tak další gólové situaci.
08:49
07:40
Tomančák zkouší střelu z půlky hřiště a vypadalo to docela nadějně, ale brankář Kosar gól nakonec nedopustil.
07:09
Domácí obrana si ukázkově obsazuje hráče a blokuje střely.
06:13
Přesto teď Raab vychytal dvě střely. Jednu tělem a druhou vyrazil maskou.
05:23
Kombinace hostů jsou natolik komplikované, že vždy něco nevyjde a k finální střele nedojde.
03:45
Hosté hrají hodně rozvážně. Do útoku se ovšem dostávají a nyní střílel Kolajta - také vedle.
03:00
Domácí střílejí odkud to jen trochu jde. Tentokrát v rychlosti pálil Tomančák, ale hodně mimo bránu.
01:42
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Lukáš Rajgl, asistoval Radim Klimecký (2:0).
01:22
Po získání míčku zkouší rychle vystřelit Fojtík, ale míří mimo.
00:37
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Daniel Bitzánek (1:0).
00:13
Dneska uvidíme zápas mezi prvním a předposledním týmem tabulky. Tak snad uvidíme nějaké překvapení. Úvodní buly získali domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: René Mikel, David Tvrdoň, Marek Hloch, Marek Vraj, Jan Kolajta
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: David Raab; hráči v poli: Martin Juroš, Jaromír Dobeš, Filip Matějka, Tomáš Vežranovský, Daniel Bitzánek