1:1
4:5
0:5
- : -
branky (asistence): 19:15 Aneta Tichá (Lucie Kunstmüllerová), 21:44 Andrea Doležalová (Zuzana Chládová), 30:50 Kateřina Poláková, 31:21 Kateřina Poláková (Andrea Doležalová), 37:52 Andrea Doležalová (Kateřina Poláková)
branky (asistence): 10:05 Lucie Hock (Denisa Drahokoupilová), 21:15 Denisa Dunajčáková (Anna Miholová), 22:44 Denisa Drahokoupilová (Lenka Řezníčková), 23:11 Anna Miholová (Denisa Dunajčáková), 33:56 Denisa Drahokoupilová (Ivana Kohoutová), 35:41 Kristýna Šarounová (Markéta Dohnalová), 45:23 Denisa Drahokoupilová, 48:30 Denisa Drahokoupilová (Ivana Kohoutová), 49:16 Markéta Dohnalová, 50:39 Monika Pešková (Anna Miholová), 58:07 Jitka Romančáková (Lenka Řezníčková)

Sklo Bohemia Světlá n/S - IBK Hradec Králové 5:11
20. Aneta Tichá, 22. Andrea Doležalová, 31. Kateřina Poláková, 32. Kateřina Poláková, 38. Andrea Doležalová - 11. Lucie Hock, 22. Denisa Dunajčáková, 23. Denisa Drahokoupilová, 24. Anna Miholová, 34. Denisa Drahokoupilová, 36. Kristýna Šarounová, 46. Denisa Drahokoupilová, 49. Denisa Drahokoupilová, 50. Markéta Dohnalová, 51. Monika Pešková, 59. Jitka Romančáková; rozhodčí: Michal Šafář - Zbyněk Pěnička; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Adéla Sadílková 27 - Tereza Tománková 22; po třetinách: 1:1, 4:5, 0:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Dnešní zápas? Aneb jak se z chemeleona zrodil lev. První dvě třetiny jsme hru přizpůsobovaly soupeři, který nás hezky potrápil. Ve třetí třetině jsme konečně ukázaly svou tvář a začaly hrát svou hru. Soupeře jsme tak překonaly jak gólově, tak zejména na počet spálených šancí. Děkujeme soupeřkám za zápas a přejeme hodně sil v letošní sezoně.
58:54
Vyloučen hráč Tereza Kautská družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře.
58:07
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Jitka Romančáková, asistoval Lenka Řezníčková (5:11).
50:39
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Monika Pešková, asistoval Anna Miholová (5:10).
49:16
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová bez asistence (5:9).
48:30
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Drahokoupilová, asistoval Ivana Kohoutová (5:8).
45:23
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Drahokoupilová bez asistence (5:7).
44:50
Hradečtí drží míček na útočné polovině
42:30
Šance jsou na obou stranách
41:00
Krásné zákroky Sadílkové teď udržely utkání na stejném skóre.
40:30
Krásný pass do breaku, bohužel neproměnila Poláková
40:00
40:00
37:53
Úžasný ,,ťukec'' domácích na útočné polovině končí gólem.
37:52
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Kateřina Poláková (5:6).
37:00
Neskutečná šance domácích, která ovšem nekončí gólem.
35:41
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Šarounová, asistoval Markéta Dohnalová (4:6).
35:05
Krásný zákrok gólmanky hostů
33:56
32:30
Krásný zákrok domácí gólmanky, která vychytala tutovou šanci.
31:22
Druhý gól Kateřiny Polákové a rázem je vyrovnáno.
31:21
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Kateřina Poláková, asistoval Andrea Doležalová (4:4).
30:51
Velké ovace po nájezdu Kateřiny Polákové, která skvěle zakončila trestné střílení.
30:50
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Kateřina Poláková z trestného střílení (3:4).
29:05
Chyba střídá chybu, hra se přelévá a šance jsou na obou stranách
24:00
Druhé třetiny se lépe chopily hráčky Hradce, lépe promeňují své šance.
23:11
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Denisa Dunajčáková (2:4).
22:44
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Drahokoupilová, asistoval Lenka Řezníčková (2:3).
21:44
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Zuzana Chládová (2:2).
21:15
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Dunajčáková, asistoval Anna Miholová (1:2).