1:0
5:0
0:2
- : -
branky (asistence): 14:18 Lucie Mišúnová (Vladěna Miczková), 20:47 Adéla Šibrová (Vladěna Miczková), 21:43 Eliška Zetková (Petra Bieleszová), 22:48 Karolína Franková (Natálie Kawuloková), 25:35 Adéla Šibrová (Kateřina Havlová), 36:14 Petra Bieleszová (Tereza Martynková)
branky (asistence): 48:03 Veronika Martincová, 58:29 Petra Drápalová (Sabina Mátlová)

FBC Ossiko Třinec - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  6:2
15. Lucie Mišúnová, 21. Adéla Šibrová, 22. Eliška Zetková, 23. Karolína Franková, 26. Adéla Šibrová, 37. Petra Bieleszová - 49. Veronika Martincová, 59. Petra Drápalová; rozhodčí: Jan Piško - Jan Duda; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Dagmar Velčovská 11 - Tereza Harčárová 14; po třetinách: 1:0, 5:0, 0:2;
60:00
Hodnocení hostujícího trenéra: "Těžko hodnotit zápas takhle brzo. Každopádně špatný začátek z naší strany ještě horší druhá třetina. V třetí jsme se dokázali dát dohromady. Stále ještě chybí sehranost. Děkujeme soupeřům za zápas a těšíme se příště na odvetu."
60:00
Hodnocení domácího trenéra: "Moc pohledného jsme toho dnes kromě začátku druhé třetiny nepředvedli. Doufám, že na zítřejší zápas nebudeme v hale sami, protože třetí třetina byla opravdu odrazující. Nicméně 3 body mají pro nás cenu zlata a věřím, že zítra ukážeme našim divákům, že florbal hrát umíme. Soupeři děkujeme za zápas, našim holkám za bojovnost a fanouškům, že to přežili :)."
60:00
Počet střel je 35:19. Rozhodčí nám ukončili zápis, dřív než jsme to stihli dopsat. Děkujeme za pozornost.
60:00
58:29
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Sabina Mátlová (6:2).
58:29
Naivní od domácích obránkýň, nechaly se školácky obhodit a Šitbořice snižují, 6:2.
56:23
Bieleszová znovu v šanci, znovu mimo.
55:34
Copanidisová sama před gólmankou, jak to skončilo asi nemusím psát... :)
52:45
Na hřišti je to boj. Šance si vytváří oba celky.
50:10
Bieleszová střílí, střílí a zase střílí. Vsítit branku se ji zatím moc nedaří.
49:01
Timeout FBC Ossiko Třinec
49:01
Hra teď moc nebo spíš vůbec florbalové krásy nenabízí.Domácí si proto berou timeout.
48:03
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová bez asistence (6:1).
48:03
Skvělá asistence mantinelu, který pomohl teď Šitbořicím ke vstřelení úvodní branky na jejich konto.
47:21
Další šance Bieleszové, kterou si gólmanka pohlídala.
45:55
Mišúnová se dvakrát dostala ke střele. Neúspěšně.
41:30
Šitbořice začaly aktivněji třetí část.
40:00
40:00
37:30
Střely Aligátorek miří nad branku Velčovské. Dle mého Šitbořice se snaží sestřelit veverky na střeše staré Werk Arény
36:14
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Tereza Martynková (6:0).
35:40
Do úniku se dostala Klára Jahodová, Velčovská ji vyčapala.
34:00
Hra se přelévá z jedné stranu na druhou. Florbal teď moc diváky nemůže bavit.
25:35
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Kateřina Havlová (5:0).
25:35
Nedáš = dostaneš. Po tlaku před domácích svatyní, kdy se Šitbořice nedokázaly prosadit se do úniku dostala Šibrová, která gólmanku překonala střelou mezi nohy.
23:34
Do šance se teď dostala Bieleszová, dobrou střelou zahubil ještě lepší zákrok brankářky.
23:13
Třinecké jsou teď extrémně efektivní v produktivitě!
22:48
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Karolína Franková, asistoval Natálie Kawuloková (4:0).
21:43
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Eliška Zetková, asistoval Petra Bieleszová (3:0).
20:47
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Vladěna Miczková (2:0).
20:00
20:00
17:25
Střela Pražákové se krásně kroutila do branky Velčovské. Chyběl jen kousek.
16:44
Vyloučen hráč Kateřina Havlová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
14:18
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lucie Mišúnová, asistoval Vladěna Miczková (1:0).
11:30
Nebezpečná střela Matlové! Velčovská pozorná!
10:49
Střelu Moniky Jahodové zpoza nohy zblokovala domací Zetková.
09:00
Aligátorky teď střílejí do dobře blokujících třineckých hráček.
06:59
Trestné střílení družstva FBC Ossiko Třinec neproměnil Adéla Šibrová.
06:59
Trestné střílení pro Třinec!
06:59
K trestnému střílení se staví hráčka s číslem 40 - Adéla Šibrová.
04:10
Znovu obrovská šance do které se dostala Copanidisová. Beckhendová klička byla dobrá volba ale znovu, po zemi a doprostřed branky, kde byla gólmanka.
02:12
Střela Copanidisové = po zemi a doprostřed brány.
01:00
Velká šance třineckých hned v úvodu! Šibrová dorážela odražený míček. Její beckhend ale brankářka neměla problém chytit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Piško a Jan Duda.
00:00
00:00
Line-up hostů PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Tereza Harčárová; hráči v poli: Sabina Mátlová, Petra Drápalová, Petra Ondráčková, Anna Hanusová, Jana Pražáková
00:00
Line-up domácích FBC Ossiko Třinec: brankář: Dagmar Velčovská; hráči v poli: Michaela Gibiecová, Eliška Zetková, Zuzana Wojnarová, Tereza Martynková, Petra Bieleszová