6:0
0:1
4:1
- : -
branky (asistence): 04:08 Eva Urbášková (Barbora Husková), 06:05 Sára Seevaldová (Barbora Maštalířová), 06:39 Barbora Husková (Eva Urbášková), 12:45 Barbora Husková, 17:46 Barbora Maštalířová (Tereza Goláňová), 18:06 Veronika Dědková (Barbora Husková), 48:08 Veronika Dědková (Barbora Husková), 53:01 Tereza Goláňová (Sára Jakubkovičová), 54:01 Barbora Husková (Veronika Dědková), 56:10 Barbora Husková (Eva Urbášková)
branky (asistence): 34:10 Sabina Mátlová (Petra Drápalová), 51:31 Petra Drápalová (Tereza Baranová)

Florbal Vsetín - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  10:2
5. Eva Urbášková, 7. Sára Seevaldová, 7. Barbora Husková, 13. Barbora Husková, 18. Barbora Maštalířová, 19. Veronika Dědková, 49. Veronika Dědková, 54. Tereza Goláňová, 55. Barbora Husková, 57. Barbora Husková - 35. Sabina Mátlová, 52. Petra Drápalová; rozhodčí: Vu Pham Anh - Petr Stoklásek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Martina Franková 19 - Tereza Harčárová 27; po třetinách: 6:0, 0:1, 4:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů___Rozhoslo naše zaspání v první třetině pak už bylio těžký dohnat velkou strátu,naše holky se ještě sehrávají a i tak předvedly perfektní víkon bohužel Bára Husková se dá těžko uhlídat, přejeme soupeři hosně stěstí děkuji za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích__o výsledku rozhodla první třetina když se nám podařilo vstřelit postupujísí branky a trpělivou hrou v rozehravce a proti soupeřově osobce jsme si šli za svým cílem děkuji soupeři za hru.
58:00
Hra se přelévá ze strany na stranu.
56:10
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Husková, asistoval Eva Urbášková (10:2).
56:10
Husková prokličkovala hostující obranou a dává čtvrtý gool zápasu.
54:01
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Husková, asistoval Veronika Dědková (9:2).
54:01
Husková se dočkala hattricku.
53:01
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Goláňová, asistoval Sára Jakubkovičová (8:2).
51:31
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Tereza Baranová (7:2).
51:10
Hosté v přesilovce 5 na 3 nedokázali ani vystřelit po brance.
49:10
Vyloučen hráč Sára Jakubkovičová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:10
Vyloučen hráč Markéta Martinková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
49:10
Martinková tvrdým hitem posílá k zemi hostující hráčku, ve výhodě Jakubkovičová zlámala u mantinelu hostující hráčku a jde si pokecat na trestnou s Martinkovou.
48:08
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Veronika Dědková, asistoval Barbora Husková (7:1).
48:08
Dědková dává druhý gool dnešního utkání.
45:11
Seevaldová z výborné pozice neproměňuje.
42:00
Maštalířová sama utěkala na Harčárouvou a napálila to přímo do ní.
37:23
Vyloučen hráč Eliška Štěpančíková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za bránění ve hře.
37:23
Rozhodčí byli přísní na Elišku Štěpančíkovou a jde si sednout na 2 min za bránění ve hře.
36:45
Jašková opět sama na Harčárovou ale neuspěšně.
34:10
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Sabina Mátlová, asistoval Petra Drápalová (6:1).
34:10
Franková nedosáhla na střelu Matlové která snižuje na 6:1.
31:20
Jašková z výborné pozice trefuje Harčárovou.
29:35
Husková krásnou střelou ze středu trefuje tyčku.
26:50
Goláňová střílí z otočky a trefuje Harčárovou.
25:40
Domácím se nedaří rozehrát.
23:33
Domácí se snaží navýšit skoore, ale moc jim to nejde.
22:50
Vyloučen hráč Klára Jahodová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:50
Na trestnou si jde odpočinout Jahodová za nedovolenou vzdálenost.
22:08
Goláňová se ocitla sama před brankářkou hostí, avšak zcela minula branku.
18:04
Dědková si zlepšila náladu prvním goolem v sezoně.
17:46
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Maštalířová, asistoval Tereza Goláňová (5:0).
12:45
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Husková bez asistence (4:0).
12:45
Husková utočí na hatrick.
12:39
Jašková našla zpoza brány úplně volnou Huskovou, ta však odkrytou klec míjí.