4:0
1:2
0:1
- : -
branky (asistence): 05:27 Martin Šulc (Dominik Křístek), 11:12 Jan Fiedor, 15:34 Jiří Mach (Tomáš Nivnický), 19:52 Martin Šulc, 36:43 Daniel Matloch (Martin Šulc)
branky (asistence): 24:51 Radim Jančík (Pavel Malošík), 39:57 Michal Samohýl (Pavel Malošík), 41:35 Jiří Štěpánek

Florbal Exelsior Havířov - PANTHERS OTROKOVICE 5:3
6. Martin Šulc, 12. Jan Fiedor, 16. Jiří Mach, 20. Martin Šulc, 37. Daniel Matloch - 25. Radim Jančík, 40. Michal Samohýl, 42. Jiří Štěpánek; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Vojtěch Marszalek 20 - Martin Vičánek 29; po třetinách: 4:0, 1:2, 0:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Divokého Josefa: Náš vstup do zápasu odpovídal úrovni starších žáků na letním turnaji... Pro příště se musíme vzbudit dříve než ve 2. třetině. Díky soupeřům za uštědřenou lekci.
60:00
Komentář trenéra domácích Sebery Daniela: Ubojovaný zápas, ve kterém bereme všechny tři body. Máme stále na čem pracovat, do ideálu to má ještě daleko. Děkuji soupeři za hru a divákům za návštěvu.
58:07
Pavlis zadržel přihrávku soupeře a dále získává volný úder pro svůj tým.
56:57
Graf vzal míček Malošíkovi a běží na Vičánka, ale Malošík se stihl vrátit a střelu mu zablokovat.
55:34
Otrokovice měly rozehrávku z rohu soupeře, ale Štěpánek promáchl míček.
52:59
Fiedor trefuje nohu Vičánka.
50:01
Matloch lítá za bránou soupeře a nemá komu nahrát, což vede ke ztrátě míčku.
48:24
Křístek sprintem vzal míček obránci Otrokovic a zajel s ním za bránu soupeře.
47:31
Otrokovice mají volný úder, kvůli faulu Habrnála.
45:31
Kutáček, jako poslední hráč, trefil čepel soupeře, ale Matloch míček vybojoval zpět.
44:12
Havířov se nesoustředí na hru a dělají zbytečné chyby, které Otrokovice ihned trestají.
42:51
Samohýl trefuje břevno brány.
41:35
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jiří Štěpánek bez asistence (5:3).
40:41
Šulc střílí z otočky mezi nohy brankáře, ale míček neprošel.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: D - 11 a H - 10
40:00
39:57
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Samohýl, asistoval Pavel Malošík (5:2).
38:31
Vyloučen hráč Jakub Zdražil družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vražení zády.
37:58
Nivnický si naběhl Fiedorovi, který mu nahrává do běhu a trefuje hráče před ním.
36:43
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Matloch, asistoval Martin Šulc (5:1).
36:41
Šulc trefuje nohu brakáře hostů a Havířov má rozehrávku z rohu soupeře.
35:58
Drong netrefuje prázdnou bránu.
35:38
Šulc zpracovává míček ze vzduchu, ale zezadu je faulován.
33:03
Drong projel celé hřiště a střílí na Vičánka, který bez problému míček chytá.
31:17
Fiedor vytáhl míček na polovinu hostů, proskočil 2 hráče, ale chybělo tomu zakončení.
28:58
Křístek posílá cross na Matlocha, kterému to skočilo a promáchl tak míček.
27:24
Vyloučen hráč Radim Jančík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
25:34
Janeček předběhl Pavlise, vzal mu míček a trefuje tyč brány.
24:51
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Pavel Malošík (4:1).
23:42
Fiedor pokosil pár hráčů na středu, ale rozhodči mu to nakonec písknuli a Otrokovice mají volný úder z půlky hřiště.
22:12
Marszalek nohou vyrazil míček letící do brány.
21:26
Otrokovice měli několik šancí před bránou domácích, ale ani jednu neproměnili.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: D - 14 a H - 6
20:00
19:52
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc bez asistence (4:0).
15:34
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jiří Mach, asistoval Tomáš Nivnický (3:0).
15:02
Habrnál nahrává před bránu na Šulce, kterému míček odpíchl obránce Otrokovic.
13:20
Křístovi byla zblokována čepel, když se napřahoval před bránou soupeře na míček odehraný Matlochem.
12:37
Fiedor nahrál do běhu raději soupeři než Křístkovi.
11:12
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Fiedor bez asistence (2:0).
11:02
Kopčil přestřeluje příklepem bránu soupeře ve vyložené šanci.
09:30
Šulc sám před bránou neproměňuje šanci.
08:01
Drong se obtočil okolo útočníka hostů a nahrává dopředu na Křístka.
06:38
Otrokovice pomalu, ale jistě zavírají Havířov při jejich rozehrávkách.
05:27
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Dominik Křístek (1:0).
04:57
Vyloučen hráč Pavel Malošík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
04:54
Kořének a Lisý předvedli krásnou akci, které chybělo přesné zakončení.
03:34
Křístek v běhu trefuje tyč brány.
02:02
Kutáček odpálil míček z velkého brankoviště.
00:32
Matloch sice vybojoval míček u mantinelu, ale rozhodčí mu to pískl jako faul a volný úder je na straně hostů.
00:01
Úvodní vhazování vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Pavel Malošík, Michael Kořének, Martin Janeček, Radim Jančík, Matěj Matyáš
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Marszalek; hráči v poli: Daniel Matloch, Tom Pavlis, Martin Kutáček, Dominik Křístek, Martin Šulc