2:1
3:0
3:0
- : -
branky (asistence): 01:49 Jakub Dvořák (Jan Zbořil), 06:36 Tomáš Dvořák (Milan Ducar), 33:17 Tomáš Dvořák (Kryštof Indruch), 37:45 Lukáš Vrtěl (Milan Ducar), 39:36 Milan Ducar (Kryštof Indruch), 45:17 Milan Ducar (Tomáš Dvořák), 54:52 Tomáš Dvořák (Milan Ducar), 58:15 Lukáš Vrtěl (Tomáš Dvořák)
branky (asistence): 19:57 Jan Volf (Lukáš Trojáček)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC Došwich Milevsko 8:1
2. Jakub Dvořák, 7. Tomáš Dvořák, 34. Tomáš Dvořák, 38. Lukáš Vrtěl, 40. Milan Ducar, 46. Milan Ducar, 55. Tomáš Dvořák, 59. Lukáš Vrtěl - 20. Jan Volf; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 1 + Milan Jedlička 5:2; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Radek Šafář 14 - Vlastimil Dvořák 32; po třetinách: 2:1, 3:0, 3:0;
60:00
Střely po 3. třetině: 8-4
60:00
Střely celkem: 40-15
60:00
Vyjádření trenéra hostí pana Jaromíra Hrůzy: "Soupeř v roli favorita nám přes velký tlak a s velkou jistotou na balonku dovolil pouze hru na brejky ze zatažené obrany. Nebýt dobrého výkonu našeho gólmana dopadlo by to hůře. Děkuji soupeři a pořadatelům za utkání."
60:00
Vyjádření trenéra domácích pana Romana Jandy: "Skvělý výkon hostujícího brankáře způsobil, že jsme si dnes neotevřeli střelnici. I přes chvílemi velmi pěknou kombinační hru jsem však nespokojený s individuálním výkonem, tak poloviny týmu. Zítra musíme rozhodně předvést lepší výkon než dnes. Děkuji soupeři za utkání a přeji příjemnou cestu domů."
60:00
59:05
Vyloučen hráč Milan Jedlička družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 5 minut za hrubost.
58:15
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Tomáš Dvořák (8:1).
58:15
Vrtěl z půlky vyžínil a trefuje zařízení.
56:43
Tímto bych rád pogratuloval k prvnímu startu v juniorské nejvyšší soutěži klučinům Karpíškovi a Jedličkovi, přejeme příjemnou sprchu.
55:54
Po delší době se podívali hosté na polovinu domácích, byl to ovšem opravdu jen sobotní výletík.
54:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Dvořák, asistoval Milan Ducar (7:1).
54:25
Karpíšek šikovně prošel kolem soupeře, jako bz se nechumelilo a vybídl Ručiho ke střele, ten touto nabídkou pohrdl.
52:17
Dvořák J. pobídl nejdřív Jedlu ten promáchl, pak úplně stejně promáchl Krtek, kluci, kluci..
51:24
Vyloučen hráč Matěj Stráňka družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
51:24
Bedla vybojoval buly v útočném rohu.
51:05
A bude se vylučovat sekeru, jak od dřevorubce inkasoval Hofec.
49:02
Dvořák J. rozezněl konstrukci branky hostů tónem "komorní A".
47:06
Domácí "Head coach" Janda s výrazem vlka v rouše beránčím, co snídá Karkulky nevypadá nějak moc spokojeně.
45:58
Jedla nyní ukázkově odebral soupeři míček a poslal ho dál.
45:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Ducar, asistoval Tomáš Dvořák (6:1).
45:17
Mylan přišel a dnes už podruhé to tam vykvéroval.
42:49
Šance hostí, kterou lapil dobrým zákrokem brankář Milevska.
40:56
Rád bych něco napsal, ale není o čem, páč se to furt točí kolem středu, víc asi nic no.
40:00
40:00
GM Sokol Brno I EMKOCase Gullivers Víťa provětravá nyní o přestávce florbalku Thomase Vejmělky a vzpomíná na svá mladická léta, kdy hrával hokej.
40:00
Střely po 2. třetině: 18-7
40:00
Tom Dvořák se tak horlivě připravoval na 3. třetinu až se mu z toho zlomila hokejka.
40:00
39:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Ducar, asistoval Kryštof Indruch (5:1).
39:36
Vikýřek, jako z učebnice, viva la Mylan.
37:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Milan Ducar (4:1).
37:45
Lišácky a rychle rozehraná standartka na Vrtěla už zvyšuje náskok domácích na 3 celé góly.
34:45
Hezká šance domácích z hokejek Ducara a Dvoráka T.
33:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Dvořák, asistoval Kryštof Indruch (3:1).
33:17
Indruch nádherně a milimetrově našel Dvořáka T. na středu a ten dělal to, co by se na něj slušilo a patřilo - skóroval.
31:58
Opět souhra domácích a následně pár krosů, nic z toho..
30:24
Novák (Krtek) zamíchal na středu a pak pobídl Jedlu, ale ten netrefil poloodkrytou branku hostí.
28:23
Teď v rychlém sledu šance na obou stranách, ze strany domácích nebezpečně střílel Ducar a poté z brejku chytil velmi dobrou střelu hostí k tyči Šafář.
27:54
Začíná se nám to tady vyostřovat.
27:50
Vyloučen hráč Adam Černý družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
27:08
Vyloučen hráč Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
26:28
Večeřa poslal nebezpečný pozdrav brankáři hostů, ten však s ledovým klidem chytá.
25:39
Nepřesná rozehrávka Gulls, Zbořil s klidem hasí..
22:42
Kozák našel Zeleného na středu a ten z mezikruží vystřelil střelu jedovatou avšak mimo svatyni hostí.
21:54
Dvořák J. nádherně prošel hřištěm, ale naneštěstí pro něj trefil prvního borce.
20:51
Domácí nakousli druhou třetinu dlouhým držením balónku.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: 14-4
20:00
19:57
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jan Volf, asistoval Lukáš Trojáček (2:1).
19:57
Tak se hosté přece jen dočkali a snižují už na rozdíl jen jediného gólu.
19:23
Znovu velmi nebezpečná střela backhandem od útočníka Milevska, nechybělo mnoho.
17:09
Další šance domácích končí mimo hřiště, ale byla to pohledná kombinace.
15:42
Hofec poslal na zteč Dvořáka J. ten však jen poškádlil backendem brankáře Milevska.
14:31
Nyní chvilková pasáž nahoru, dolů.
12:04
Blinkr doleva a říz to doprava, tak by se dalo popsat počínání Nováka na středu hřiště, poté loptička putovala na hůl místního dlouhána Zbořila, který "dal kaple" (prostě jesle, ve florbalovém žargónu) pak však úspěšně nezakončil.
10:54
Ostrej backhand z hole jednoho z hostů.
08:34
Dvořák T. trestuhodně spálil šanci přestřelením prázdné brány až to tu zasmrdělo, ale měl to trochu skákaví na jeho obranu.
07:12
Konstant neví, kde má balón nakonec se ale zorientoval a situaci zdárně vyřešil.
06:36
06:36
Brácha na bráchu a brách na mě a už je to o 2 branky, tukes a zakončení ze středu.
04:23
Ale chlapci z mužstva Došwihu, jejihž město je známé především díky závodům pro výrobu vzduchotechnických zařízení – ZVVZ, se nechtějí vzdát bez boje.
03:34
Gulls zatím dominují, ale zas nějak moc.
01:49
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Dvořák, asistoval Jan Zbořil (1:0).
01:49
Kuba Dvořák prostě vymetl a Zdeno (rozuměj Jan Zbořil) má za A.
01:09
Indruch si šikovně prohodil obránce hostů a zamířil sám na branku, bohužel pro domácí zdárně nezakončil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Patrik Plocha, Matěj Stráňka, Jan Volf, David Staněk, Lukáš Trojáček
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Radek Šafář; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Tomáš Vejmělka, Milan Ducar, Tomáš Dvořák, Kryštof Indruch
00:00
Domácí junáci z družiny lodivoda Jandy vyzvou dnes v jejich domácí aréně na VUT v Brně tým z města od hradu Zvíkov. Vítejte u 4.kola KB ligy juniorů.