4:4
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 07:59 Ondřej Horažďovský (Filip Nový), 28:54 Martin Beneš (Filip Nový), 29:11 Jiří Lauber (Tomáš Holeček), 29:54 Martin Beneš (Martin Bezděk), 34:54 Filip Nový (Ondřej Horažďovský), 35:39 Ondřej Horažďovský (Jan Šůs), 41:21 Ondřej Horažďovský (Martin Beneš), 44:38 Matěj Šebek (Vít Malý), 56:24 Martin Beneš (Michael Brabec), 57:43 Ondřej Horažďovský (Filip Nový)
branky (asistence): 12:11 Ondřej Soukup (Ondřej Halej), 31:14 Ondřej Jančík (Patrik Karger), 34:11 Vojtěch Bernas (Ondřej Halej), 44:49 Petr Švehla (Martin Peksa), 57:54 Vojtěch Bernas (Ondřej Jančík), 58:35 Jakub Holovej, 58:50 Ondřej Halej

FbC Plzeň - Florbal Chomutov 10:7
8. Ondřej Horažďovský, 29. Martin Beneš, 30. Jiří Lauber, 30. Martin Beneš, 35. Filip Nový, 36. Ondřej Horažďovský, 42. Ondřej Horažďovský, 45. Matěj Šebek, 57. Martin Beneš, 58. Ondřej Horažďovský - 13. Ondřej Soukup, 32. Ondřej Jančík, 35. Vojtěch Bernas, 45. Petr Švehla, 58. Vojtěch Bernas, 59. Jakub Holovej, 59. Ondřej Halej; rozhodčí: Lukáš Starý - Václav John; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Martin Bezděk 35 - Jan Štěpánek 26; po třetinách: 1:1, 5:2, 4:4;
60:00
Střely v třetí části 17:18, celkem 36:44
60:00
Komentář trenéra hostí pana Martina Haleje: Dneska vyrovnaná první třetina, bojovná druhá třetina, zápas rozhodla druhá třetina a neproměňování našich šancí. Děkuji soupeři a divákům za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Václava Michálka: První třetinu jsme se se soupeřem oťukávali a svojí hru třetinu od třetiny zlepšovali. Dost mě mrzí zavěrečný výpadek, který nás stál lepší skóre. Děkuji všem divákům, že dorazili v dopolední čas a Chomutovu přeji dobrou cestu domů.
60:00
59:45
Domácí již vyhrají
59:06
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:52
Bezděk znovu zasahuje a domácí pod tlakem
58:50
Timeout FbC Plzeň
58:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej bez asistence (10:7).
58:35
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej bez asistence (10:6).
57:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Ondřej Jančík (10:5).
57:47
Horažďovský krásně udělal kličku brankáři a už je to doslova deka.
57:43
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Filip Nový (10:4).
56:41
Šebek útočil na hattrick střelou po zemi do odkryté brány ale Štěpánek se stihl skokem vznést k nebesům a pak se zase snést a chytá,
56:24
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Michael Brabec (9:4).
55:23
Stelzer su zpracoval míček ze vzduchu nohou jako Maradona a šel sám, ale trefil zase jen konstrukci.
53:40
Štěpánek krotil skákavý balonek i s pomocí spoluhráčů
53:26
Pozorný Bezděk drží Plzeň v poklidném vedení.
53:02
Teplota v hale stoupá z toho jak teď domácí spalují jednu šanci za druhou.
52:05
Lauber si na zbytek střídajícího týmu před standartkou počkal vsedě na zemi.
51:12
Po Horažďovském zlomil hůl i hráč hostí. Ještě že hrál domácí hráč se svou starou stickou a ne se zbrusu novou na kterou čekal asi uherský rok.
50:51
S Malého pumelicí si Štěpánek dobře poradil.
50:14
Šebek se dobře vrátil proti brejku hostí a blokuje pokus soupeře.
50:00
Na novou halu nalezlo cestu skrz chodby hned 49 diváků! Gratulujeme a děkujeme za návštěvu,
49:45
Beneš v samostatném úniku přestřeluje branku.
49:24
Halej poslal Bezděkovi pozdrav. Ten ho zlikvidoval
48:54
Po delší odmlce na sebe upozornil i brankář hostí pěkným zákrokem.
47:29
Stigler udělal několik krásných kliček ale Winter branku přestřelil.
46:55
Bezděk kryje i dalekonosný pokus Haleje.
46:22
Brabec se nyní blýskl udatným blokem
46:02
Bezděk opakovaně zasahuje
45:09
Vyloučen hráč Martin Beneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
44:50
Chomutov se rychle vrací do zápasu pěknou šibenicí ex-trestance Švehly
44:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Martin Peksa (8:4).
44:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Šebek, asistoval Vít Malý (8:3).
44:10
Vyloučen hráč Petr Švehla družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
43:56
Bezděk pěkně vyrazil nebezpečnou střelu Chomutova.
41:30
Krásná souhra na jeden dotek po ose Nový-Beneš-Horažďovský až do prázdné branky,
41:21
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Martin Beneš (7:3).
40:33
Bezděk vyrazil nebezpečně vypadající střelu nohou.
40:00
40:00
Střely ve druhé části: 10:12
40:00
37:15
Plzeň zatím tráví oslabení na balónku vepředu.
35:56
Vyloučen hráč Jiří Winter družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
35:45
Plzeň se oklepala a dvěma brankami dostala zápas znovu pod kontrolu.
35:39
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Jan Šůs (6:3).
34:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Ondřej Horažďovský (5:3).
34:12
Chomutov dobře vyřešil brejk po ztrátě Plzně a Bernas vymetl šibenici.
34:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Ondřej Halej (4:3).
33:13
Vyloučen hráč Martin Peksa družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:15
Jančík vystřelil přesně přes skulinku v bloku do šibenice.
31:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Jančík, asistoval Patrik Karger (4:2).
30:35
Fbc vměstnalo 3 branky přesně do 60 vteřin, čímž převzalo otěžě zápasu.
29:55
Bezděk krásným výhozem nalezl Beneše který se 1 v 1 s brankářem nemýlil.
29:54
Timeout Florbal Chomutov
29:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Martin Bezděk (4:1).
29:12
Šebek nekompromisní pumelicí prostřelil Štěpánka na bližší.
29:11
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Lauber, asistoval Tomáš Holeček (3:1).
28:55
Beneš nepohrdl krásnou přihrávkou do odkryté branky a Plzeň je opět na koni.
28:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Filip Nový (2:1).
28:12
Lauber dostal přihrávku bohužel do bekhendu a tak nedokázal balonek dostat za golmana.
25:48
Na obou strnaách se nyní brankáři zaskvěli povedenými zákroky.
24:54
Šikíř netrefil vikýř.
24:23
Stelzer to zkoušel na lišáka zpoza branky ale Štěpánek si včas dal nohu k tyčce.
23:56
Plzeň opět disponuje kvalitními bloky, nejprve Malý a poté i Brabec ulehčili Bezděkovi práci.
23:04
Stelzer dobře před brankou dorážel ale Štěpánek měl prostor pokrytý.
22:15
Winter netrefuje 90% šanci po krásné průnikovce Horažďovského.
21:40
Štěpánek se proti střele nového roztáhl jak pavouk a nohou střelu chytil.
19:50
Bezděk na konec třetiny vytáhl kvalitní zákrok.
19:28
Šůs kvalitní blokem zastavil brejk hostí.
19:14
Peksova dalekonosná zaplavala nad brankou
18:40
Balónek u Štěpánka a domácí jsou v pěti
17:15
Malý poslal Benešovi přihrávku "na loupežníka", ten ale odkrytou bránu míjí.
16:37
Vyloučen hráč Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
16:08
Bezděk nadvakrát podržel domácí mužstvo.
15:40
Bekhendový pokus Šebka skončil na Štěpánkovi.
15:10
Po několika plzeňských ztrátách měli Pokorný a Holovej nebezpečné šance které oba znehodnotili.
14:40
Plzeň po obdržené brance stále ne a ne najít zpátky ztracenou jistotu.
14:18
Další brejk 3 na 1 tentokrát Soukup branku přestřelil.
13:52
Uhlík zakončil brejk 3 na 1 trochu netradičně střelou po zemi do Bezděka
12:13
Soukup se dostal k odraženému balónu a z bezprostřední blízkosti dostal balonek bekhendem do branky
12:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Ondřej Halej (1:1).
11:37
Holovej ze středu opět mimo.
09:50
Horažďovský svůj pokus ze středu tentokrát do branky nenacpal.
08:00
Nový uvolnil Horažďovského do šance a ten krásně vymetl pavučinu.
07:59
07:32
Stelzer se ocitl sám před Štěpánkem, ten ho ale vychytal.
07:22
Dobře postavený Malý zabránil přihrávce do odkryté brány.
06:22
Holovej ve velké šanci míjí branku
05:13
Hráč Chomutova číslo 52 ve velké šanci míjí odkrytou branku
04:26
Po problémech s časomírou v nové hale, hra pokračuje.
04:02
Bezděk byl proti Holovému pozorný.
00:58
Domácí vstoupili do zápasu ve velkém tempu s několika pokusy, zasahovat musel ale i domácí brankář Bezděk.
00:06
Horažďovský hned z bule prověřil Štěpánka, ten má ale v jeslích zavřeno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Starý a Václav John.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Filip Klíma, Ondřej Soukup, Ondřej Halej, Vojtěch Bernas, Matyáš Müller
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Michael Brabec, Jan Šůs, Martin Beneš, Filip Nový, Ondřej Horažďovský
00:00
Vítáme vás u online přenosu z MSH Lokmotiva III, kde se dnes sehraje zápas 5. kolo KB ligy juniorů mezi domácím FbC a hostujícím Chomutovem. Utkání začíná za deset minut.