3:4
0:0
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 21:10 Ondřej Horažďovský (Filip Nový), 35:18 Martin Beneš (Vít Malý), 38:31 Ondřej Horažďovský (Jan Šůs), 42:14 Filip Nový (Michael Brabec), 59:28 Vít Malý (Ondřej Horažďovský), 59:58 Ondřej Horažďovský (Martin Beneš)
branky (asistence): 16:27 Jakub Mikolášek (Filip Konrady), 39:15 Matěj Soukup (Petr Pacanda), 41:39 Filip Blažek (Tomáš Vlček), 52:00 David Pilík (Matěj Soukup), 55:01 Filip Konrady (Vojtěch Bistrý), 59:35 Jakub Mikolášek (Filip Blažek), rozhodující nájezd Adam Hašek

FbC Plzeň - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:7pn
22. Ondřej Horažďovský, 36. Martin Beneš, 39. Ondřej Horažďovský, 43. Filip Nový, 60. Vít Malý, 60. Ondřej Horažďovský - 17. Jakub Mikolášek, 40. Matěj Soukup, 42. Filip Blažek, 53. David Pilík, 56. Filip Konrady, 60. Jakub Mikolášek, N Adam Hašek; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 5 + Ondřej Horažďovský 5:3; využití: 1:2; diváků: 100; zásahy brankářů: Martin Bezděk 22 - Daniel Dolák 29; po třetinách: 0:1, 3:1, 3:4, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč Vít Malý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Adam Hašek a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč Vít Malý a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Adam Hašek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč Ondřej Horažďovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Vojtěch Bistrý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč Jakub Stelzer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč David Pilík , ale gól nevstřelil.
60:00
Komentář trenéra FBŠ SLAVIA Plzeň: Hodně divoký zápas, který mohl dopadnout jakkoliv. První a třetí třetina super výkon, v druhé třetině jsme hráli druhé housle. V nájezdové loterii skvělý Dan Dolák a neskutečný žolík Adam Hašek. Děkujeme fanouškům za kotel, soupeři za napínavý zápas a mému týmu za TÝM!
60:00
Komentář trenéra FBC Plzeň: Dnešní zápas jsme nehráli naší hru a bohužel hráči nevěděli, co si mohou dovolit, což je velká škoda hlavně pro florbal jako takový. Můj tým chci pochválit za odmakaný zápas, který byl až do konce vyrovnaný. Bohužel, tímto zápasem jsme si asi zavřeli cestu za naším cílem. Děkuji všem divákům za podporu a soupeři za zápas.
60:00
59:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Martin Beneš (6:6).
59:58
Náhle máme srovnáno
59:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Blažek (5:6).
59:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Malý, asistoval Ondřej Horažďovský (5:5).
59:03
Vyloučen hráč Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
59:01
Hosté jsou v plném počtu
58:33
Timeout FbC Plzeň
58:33
Vyloučen hráč Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
58:11
Dolák vyráží Malého střelu
56:51
Vyloučen hráč Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
56:50
Domácí v plném počtu
56:30
Stejskal právě přestřelil branku
55:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Vojtěch Bistrý (4:5).