4:2
0:0
- : -

FBC Došwich Milevsko - FBC Štíři Č. Budějovice 6:4
6. Václav Strouhal, 18. David Staněk, 25. Adam Černý, 25. Petr Dolejš, 30. Václav Strouhal, 39. Lukáš Trojáček - 1. Martin Novák, 3. Tomáš Biskup, 29. Daniel Drobiš, 35. Tomáš Biskup; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:3 + Jan Morávek 5 + Filip Trkovský 5; využití: 1:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 33 - Vojtěch Graman 29; po třetinách: 2:2, 4:2, 0:0;
60:00
59:59
Vyloučen hráč Filip Trkovský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 5 minut za hrubost.
59:59
Střely jsou v poměry 11:13
59:59
Komentář trenéra hostů Jana Králíka:Dnes jsme nepřijeli na utkání. Děkuji soupeři a divákům za zápas.
59:59
Komentář trenéra doomácích Jaromíra Hrůzy:Ospalý začátek zápasu, kdy jsme rychle prohrávaly. Po probuzení jsme korigovaly skóre. A od té doby byli aktivnějším týmem. Převládá radost nad prvním bodovým ziskem. Děkuji soupeřům za utkání přeji hezkou podívanou při utkání superligy.
59:16
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
59:00
Začala poslední minuta 3. třetiny.
56:29
Vyloučen hráč Lukáš Vácha družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
54:48
Vyloučen hráč Jiří Lípa družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
54:40
Hosté přesilovku nevyužili a následně jdou sami do oslabení.
53:35
Hosté zatím nemají recept na obranu domácích a v neposlední řadě na golmana Dvořáka.
47:28
z 5ti minutového trestu milevští nic nevytěžili.
44:17
Domácí kombinují bez nebezpečného zakončení.
43:00
Vyloučen hráč Jan Morávek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 5 minut za sekání.
38:02
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček bez asistence (6:4).
38:02
Hosté dostávají gól do šatny. Stav 6:4.
37:46
Kapitán hostů dostal ránu na solar.
34:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Biskup bez asistence (5:4).
33:36
Po chybě domácích snižuje na rozdíl jedné branky Biskup.
30:39
Po snížení v přesilovce vrací dvou brankový náskok domácím Stouhal.
29:05
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Černý (5:3).
28:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Tomáš Hanák (4:3).
27:22
Vyloučen hráč Lukáš Trojáček družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
24:57
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš bez asistence (4:2).
24:55
Na gól z přesilovky navázal po chybě hostí Petr Dolejš krásnou střelou o tyč zvyšuje na 4:2.
24:29
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý bez asistence (3:2).
23:53
Domácí v přesilovce drží míček na hokejkách.
23:19
Vyloučen hráč Martin Novák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
21:56
Utkání se přelévá ze strany na stranu. Střely zatím končí na obou brankařích.
20:00
20:00
19:59
Střely jsou po první třetině v poměru 13:14.
17:23
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil David Staněk, asistoval Jan Volf (2:2).
16:13
Hra se začíná vyrovnávat a vidíme pohledné akce na obou stranách.
12:00
Hosté svoji přesilovku také nezužitkovali.
10:01
Vyloučen hráč Václav Strouhal družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
08:16
Domácí bohužel přesilovou hru nevyužili.
05:54
Vyloučen hráč Michal Tibitancl družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
05:37
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Martin Sedlák (1:2).
05:37
Po Sedlákově střele doráží odražení míček Strouhal.
04:08
Dvořák docela čape.
02:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Biskup, asistoval Lukáš Tinavský (0:2).
02:44
Po špatné zadovce ve středu hřiště trestá chybu domácích hostující Biskup.
01:12
Domácí obránce poslal útočníka hostů na mantinel. Po úpravě bariér se pokračuje ve svižné hře.
00:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Martin Novák, asistoval Lukáš Vácha (0:1).
00:30
Hosté se po střele ze středu hřiště dostávají do rychlého vedení0:1.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Graman; hráči v poli: Tomáš Brožek, Martin Novák, Daniel Drobiš, Filip Trkovský, Lukáš Vácha
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Patrik Plocha, Matěj Stráňka, Jan Volf, David Staněk, Tomáš Janda
00:00
Zdravíme ze sportovní haly v Milevsku. Kde se uskuteční 8. kolo KB ligy Juniorů. Mezi domácím FBC Došwich a budějickými Šťíry Utkání začíná ve 12:30.