3:3
3:1
3:3
- : -
branky (asistence): 11:40 Anna Bartušková, 15:36 Anna Bartušková (Katka Nádeníková), 16:41 Lucie Želízková (Veronika Kopecká), 24:10 Lucie Želízková (Karolína Marko), 25:24 Karolína Marko (Lucie Želízková), 36:45 Karolína Marko (Lucie Želízková), 47:31 Veronika Kopecká (Mariana Býčková), 59:04 Veronika Kopecká, 59:32 Karolína Marko (Veronika Kopecká)
branky (asistence): 04:55 Lucie Spěváčková (Michaela Hladíková), 12:25 Sabina Labudová, 14:12 Kristýna Venclová, 23:00 Kristýna Venclová (Kristýna Gocová), 41:23 Kristýna Venclová (Kristýna Gocová), 52:17 Michaela Hladíková (Sabina Labudová), 56:38 Kristýna Venclová (Kristýna Gocová)

PSN Tatran Střešovice - IBK Hradec Králové 9:7
12. Anna Bartušková, 16. Anna Bartušková, 17. Lucie Želízková, 25. Lucie Želízková, 26. Karolína Marko, 37. Karolína Marko, 48. Veronika Kopecká, 60. Veronika Kopecká, 60. Karolína Marko - 5. Lucie Spěváčková, 13. Sabina Labudová, 15. Kristýna Venclová, 24. Kristýna Venclová, 42. Kristýna Venclová, 53. Michaela Hladíková, 57. Kristýna Venclová; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 4:4; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 19 - Jana Uhlířová 37; po třetinách: 3:3, 3:1, 3:3;
60:00
Komentar trenera domacich pana Michalka: ubojovane tri body. Pozitivem je, ze tym ukazal vnitni silu a nakonec zvladl slozitou situaci, do ktere se sam dostal. Mame o cem premyslet. Diky souperi za utkani a divakum za skvelou podporu
60:00
Střely ve třetí třetině: Tatran- 13, Hradec -11
60:00
59:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Marko, asistoval Veronika Kopecká (9:7).
59:32
Karolína Marco rozhodla výsledek 9:7 a pojistila si tím hattrick.
59:04
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká bez asistence (8:7).
59:04
Špatná rozehra Hradce a Kopecká možná rozhoduje tento zápas.
59:00
Timeout PSN Tatran Střešovice
58:42
Žbánková 1 na 1 a trefuje opět pouze gólmanku.
57:59
Košvancová ve veliké šanci před bránou, ale pouze strefuje gólmanku.
56:38
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Venclová, asistoval Kristýna Gocová (7:7).
56:38
Venclová vstřeluje v oslabení gól a Hradec jde do boje o vítězství.
56:12
Marco ze středu nedokázala vstřelit gól a hattrick si na ní ještě počká.
55:00
Košvancová svým lobem našla volnou Želízkovou, ta ale trefuje míček ze vzduchu těsně vedle brány.
54:48
Vyloučen hráč Sabina Labudová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
54:10
Býčková střelou z půlky půlky strefuje pouze gólmanku.
53:35
Labudová střelou z půlky neohrozila branku.
52:58
Vyloučen hráč Nikola Kramperová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
52:17
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Michaela Hladíková, asistoval Sabina Labudová (7:6).
52:17
Hladíková strefuje ze standartky pravou šibenici.
52:15
Lexová dává vysokou hůl ve velkém brankovišti. Hradec bude mít standartku.
51:00
Žbánková našla krosem na druhém mantinelu Bartuškovou, ta ale pouze míjí bránu.
49:57
Košvancová výborně brání a ukazuje, kdo je tady pánem.
48:52
Hra se přelíná ze strany na stranu.
47:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Mariana Býčková (7:5).
47:31
Kopecká střelou z pravého mantinelu vymetla síťku a zvyšuje na 7:5.
46:50
Na dnešní utkání se přišlo podívat 42 diváků. Děkujeme!!!!!
45:18
Brtušková výborně vybojoval míček na půlce, ale při střele ji sjíždí z čepele.
44:05
Je tady randál. Diváci podporují jak Tatran, tak Hradec.
43:22
Tatran stále na míčku a vytváří si protiútok za protiútokem.
42:27
Tatran nepříjemně napadá
41:23
41:23
Hradec využívá své přesilovky a snižují na 5:6. Venclová si připisuje na svoje konto hattrick.
40:59
Hradec vybojoval míček a v klidu rozehrává.
40:01
Úvodní bule po třetí v řadě ve prospěch domácích.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: Tatran- 13, Hradec- 7
40:00
39:37
Vyloučen hráč Katka Nádeníková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
39:07
Želízková na Kopeckou, Kopecká na Želízkovou. Je to kolotoč.
38:45
Kozlová trefuje tyčku. Stačilo málo a byl by tam.
37:40
Břešťálová střelou z pravého mantinelu neohrozila branku.
36:45
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Marko, asistoval Lucie Želízková (6:4).
36:45
Marco dneska válí a ukazuje Hradci její pravou sílu.
36:12
Kozlová svým nepřesným krosem spaluje 2 na 1.
35:18
Havlová právě zabránila gólu do prázdné brány, kam mohla zakončovat Žbánková.
34:35
Hradec ustál oslabení a hra je opět 5 na 5
32:34
Vyloučen hráč Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:45
Želízková se ocitla úplně sama před bránou Hradce, ale svým backhandem neohrozila branku.
30:47
Opět střela Hladíkové z půlky, ale šla po zemi a neohrozila branku.
30:27
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:03
Želízková držela míček v rohu Hradce, ale ztrácí.
29:34
Tatran se výborně brání přesilovce Hradce.
29:00
Střela Hladíkové končí v bloku Tatranu.
28:30
Vyloučen hráč Karolína Marko družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
28:30
Gocová výborně vyběhla z rohu, ale Marco ji zablokovala hůl a jsou z toho 2 minuty.
28:12
Kopecká s Želízkovou ukazují jak se hraje florbal.
27:14
Míček je stále v před brankovém prostoru Hradce, ale gól z toho není.
25:24
25:24
Karolína Marko a Lucie Želízková se dneska domluvily, že Hradci zavaří pod kotlem a zvyšují na 5:4.
25:10
Další fatál Lexové, ale Venclová neproměňuje.
24:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Karolína Marko (4:4).
24:10
Karolína Marko nejlepšejší přihrávkou našla Želízkovou a ta se nemýlila.
23:00
23:00
Fatál Lexové a Hradec jde do vedení.
22:34
Labudová z pravého mantinelu vyslala dělovku, ale Janglová byla tam kde má být
21:33
Tatran šel přečíslení 3 na 1, ale nic z toho nevyšlo.
20:36
Bartušková výborně vybojovala míček, nahrála na střed Býčkové,ale té sjel míček.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává opět tým domácích.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Tatran- 20, Hradec- 8
20:00
19:28
Střela Býčkové byla tečována a rozehrávku má Hradec.
18:57
Další výhoz Janglové na Kopeckou, ale míček letěl jako raketa a nestihla ho.
18:30
Střela Venclové letí hodně mimo rozměry brány Janglové.
18:02
Jak jde vidět, holky se perou zuby nehty.
16:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Veronika Kopecká (3:3).
16:41
Po výborné rychlé rozehrávce z rohu od Kopecké, střílí Želízková gól a stav je 3:3.
15:36
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Anna Bartušková, asistoval Katka Nádeníková (2:3).
15:36
Bartušková se opět ocitla v před brankovém prostoru a zakončuje střelou přesně pod břevno.
14:12
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Venclová bez asistence (1:3).
14:12
Venclová unikla Tatranu a zvyšuje skóre na 3:1.
13:40
Famfárový výhoz Janglové, ale Pěnkavová neproměňuje.
13:25
Tatran nepříjemně napadá, ale fauluje
12:25
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová bez asistence (1:2).
12:25
Hradec dává rychlou odpověď.
11:40
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Anna Bartušková bez asistence (1:1).
11:40
Tatran výborně rozehrál z rohu a Bartušková výborně trefuje.
11:26
Vyloučen hráč Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
10:44
Tatran stále na míčku, výměna za výměnou, ale gól z toho zatím není.
09:29
Labudová zabránila gólu v brankovišti a je z toho nájezd.
09:29
Želízková neproměnila nájezd.
08:50
Poslední akce 5 na 4 a Hradec je v plných.
08:20
Tatranky si furt vyměňují míček, ale zatím žádná střela.
07:20
Kopecká výborně prošla hráčku, ale gólmanka opět v pozoru.
07:00
Vyloučen hráč Barbora Havlová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
06:20
Žbánková šla sama na golmank, ale neproměňuje.
06:02
Kopecká vyběhla z rohu, pokoupala dvě hráčky, ale Uhlířová chytá.
04:55
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Lucie Spěváčková, asistoval Michaela Hladíková (0:1).
04:38
Kramperová dává tyčku a Hradec v protiútoku dává gól.
04:12
Košvancová střílí do bloku Hradce.
03:12
Marko poslala z rohu kros na Želízkovou před bránu, ale netrefila se.
02:06
Hradec poprvé na míčku a v protiútoku míček opět ztrácí.
00:50
Tatran stále na míčku a neustále kombinují na polovině Hradce.
00:22
A je tu první šance Tatranu, ale Želízková šanci spaluje.
00:01
Úvodní buly ve prospěch domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Jana Uhlířová; hráči v poli: Kristýna Gocová, Michaela Hladíková, Barbora Havlová, Klára Voltrová, Sabina Labudová
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Kristina Lexová, Adéla Košvancová, Lucie Želízková, Veronika Kopecká, Karolína Marko