3:0
1:0
2:0
- : -
branky (asistence): 02:36 Jan Vršek (David Cejnar), 04:22 Marek Svoboda, 10:37 David Cejnar (Lukáš Jirásek), 17:21 Michael Havran (Martin Smola), 31:40 Jan Vršek (Marek Svoboda), 40:40 Michal Hejzlar (Jan Vršek)

Florbal Primátor Náchod - Hippos Žďár n/S. 6:0
3. Jan Vršek, 5. Marek Svoboda, 11. David Cejnar, 18. Michael Havran, 32. Jan Vršek, 41. Michal Hejzlar; rozhodčí: Karel Balla - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 15 - Jakub Graňák 28; po třetinách: 3:0, 1:0, 2:0;
45:00
43:26
Rous trefuje tyč!!!
40:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Michal Hejzlar, asistoval Jan Vršek (6:0).
40:40
Hejzlar čistě z první trefuje míček který končí za zády Graňáka a pro Hejzlara to znamená 6.gól domácích v tomto utkání.
39:38
Timeout Hippos Žďár n/S.
31:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek, asistoval Marek Svoboda (5:0).
30:34
Vyloučen hráč Jan Lukeš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
30:34
Jan Lukeš se snažil zbourat u mantinelu skálu Lukáše Jiráska a vyfasoval za to 2 minuty.
30:00
30:00
27:05
Na hřišti se objevil i Vojtěch Linhardt a bojuje zuby nehty, aby získal míček pro domací.
25:55
Tomáš Hrubý vyslal dělovku na bránu domácích bohužel přestřelil.
24:35
Kapitán Pavel Rous šlechetně řídí svuj tým.
23:13
Žďár nabírá na aktivitě a napadání.
21:33
Duo Hejzlar-Vršek-Hejzlar si krásně narazili, ale bohužel bránu těsně netrefují.
19:41
Vyloučen hráč Michal Přibyl družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
17:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Michael Havran, asistoval Martin Smola (4:0).
17:21
Michal Havran roztáhl křídla a doletěl na půlku a přesně zakončil do šibenice hrochů.
15:00
15:00
13:55
Hippos v přesilovce drží míček na svých čepelích zatím bez sebemenšího ohroženi domací brány.
12:31
Vyloučen hráč Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
10:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Lukáš Jirásek (3:0).
10:37
Cejnar po nádherné přihrávce Jiráska známého jako CHIPS prostřelil ze středu hřište golmana hostů a navyšuje tak skóre na 3:0.
06:25
A opět!! Střelu Marka Svobody od půlky hřiště těsně a na poslední chvíli vystihl brankář Graňák.
04:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda bez asistence (2:0).
04:22
Sprinter Marek Svoboda z bodlinky Dobruška předvedl individuální akci a zvyšuje na 2:0.
02:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek, asistoval David Cejnar (1:0).
02:36
Náchodští od začátku bombardují Ždárské hrochy úspěšně a odměnou je za to gól v podání kanonýra Honzy Vrška.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Balla a Kateřina Kulhavá.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Jakub Graňák; hráči v poli: Ondřej Hromádka, Lukáš Krčál, Pavel Humlíček, Jan Lukeš, Pavel Rous
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Marek Svoboda, Lukáš Jirásek, Jan Vršek, Martin Brejtr, David Cejnar