2:0
1:3
3:2
- : -
branky (asistence): 11:43 Leoš Koupý (Martin Hatala), 14:56 Šimon Borek (Martin Hatala), 28:03 Petr Musil (Daniel Žilka), 30:15 Jakub Fedra (Petr Musil), 40:34 Šimon Borek (Petr Musil), 43:03 Jakub Fedra (Petr Musil)
branky (asistence): 17:38 Ladislav Dufek (Martin Houšť), 24:50 Martin Houšť (Ladislav Dufek), 28:41 Martin Houšť (Tomáš Dragan), 43:14 Tomáš Dragan (Martin Houšť), 43:30 Ladislav Dufek (Martin Houšť)

FBK Atlas Blansko - FbC Aligators Sokol Bučovice B 6:5
12. Leoš Koupý, 15. Šimon Borek, 29. Petr Musil, 31. Jakub Fedra, 41. Šimon Borek, 44. Jakub Fedra - 18. Ladislav Dufek, 25. Martin Houšť, 29. Martin Houšť, 44. Tomáš Dragan, 44. Ladislav Dufek; rozhodčí: Petr Galasovský - Ondřej Kyjovský; vyloučení: 2:2 + Ladislav Dufek 5; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Lukáš Nejezchleb ? - Jiří Piše ?; po třetinách: 2:0, 1:3, 3:2;
45:00
44:59
Vyloučen hráč Ladislav Dufek družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B na 5 minut za hrubost.
44:59
Vyloučen hráč Ondřej Čípek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
43:30
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Martin Houšť (6:5).
43:14
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Tomáš Dragan, asistoval Martin Houšť (6:4).
43:03
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jakub Fedra, asistoval Petr Musil (6:3).
41:34
Timeout FbC Aligators Sokol Bučovice B
40:34
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Šimon Borek, asistoval Petr Musil (5:3).
33:19
Vyloučen hráč Ladislav Dufek družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B na 2 minuty za sekání.
30:15
30:00
30:00
28:41
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Martin Houšť, asistoval Tomáš Dragan (3:3).
28:03
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Musil, asistoval Daniel Žilka (3:2).
24:50
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Martin Houšť, asistoval Ladislav Dufek (2:2).
17:38
15:00
15:00
14:56
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Šimon Borek, asistoval Martin Hatala (2:0).
11:43
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Leoš Koupý, asistoval Martin Hatala (1:0).
09:52
Vyloučen hráč Ladislav Dufek družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:01
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Galasovský a Ondřej Kyjovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Sokol Bučovice B: brankář: Jiří Piše; hráči v poli: Tomáš Dragan, Ladislav Dufek, Michal Spirit, Martin Houšť, Ivo Dumišinec
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Lukáš Nejezchleb; hráči v poli: Šimon Borek, Jakub Fedra, Daniel Žilka, Martin Hatala, Tomáš Sklář