2:2
2:0
1:2
- : -
branky (asistence): 11:13 David Mati (Marek Hercegh), 12:03 Zdeněk Habr (Roman Houbal), 22:12 Zdeněk Habr (Roman Houbal), 24:14 Martin Plaček (Libor Bouda), 36:39 Roman Houbal (Zdeněk Habr)
branky (asistence): 03:20 Martin Hatala (Šimon Borek), 06:53 Tomáš Sklář (Martin Hatala), 33:28 Petr Musil (František Forbelský), 35:08 Martin Hatala (Daniel Žilka)

TROOPERS Orel Telnice B - FBK Atlas Blansko 5:4
12. David Mati, 13. Zdeněk Habr, 23. Zdeněk Habr, 25. Martin Plaček, 37. Roman Houbal - 4. Martin Hatala, 7. Tomáš Sklář, 34. Petr Musil, 36. Martin Hatala; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Martin Kanala ? - Radim Kapoun ?; po třetinách: 2:2, 2:0, 1:2;
45:00
43:45
Timeout FBK Atlas Blansko
36:39
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Roman Houbal, asistoval Zdeněk Habr (5:4).
35:08
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Martin Hatala, asistoval Daniel Žilka (4:4).
35:06
Vyloučen hráč Martin Plaček družstva TROOPERS Orel Telnice B na 2 minuty za sekání.
33:28
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Musil, asistoval František Forbelský (4:3).
30:00
30:00
27:53
Vyloučen hráč Petr Müller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
24:14
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Martin Plaček, asistoval Libor Bouda (4:2).
22:12
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Roman Houbal (3:2).
15:00
15:00
12:03
11:13
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil David Mati, asistoval Marek Hercegh (1:2).
06:53
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Tomáš Sklář, asistoval Martin Hatala (0:2).
03:20
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Martin Hatala, asistoval Šimon Borek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Radim Kapoun; hráči v poli: Petr Musil, Jakub Fedra, Daniel Žilka, Martin Hatala, Tomáš Sklář
00:00
Line-up domácích TROOPERS Orel Telnice B: brankář: Martin Kanala; hráči v poli: Matěj Krvač, David Mati, Martin Plaček, Martin Zvěřina, Roman Houbal