0:1
- : -
Zlín Lions
Zlín Lions
branky (asistence): 00:06 Marek Dohnal, 00:16 Jakub Žáček (Marek Dohnal), 20:09 Jakub Žáček (Marek Dohnal)
branky (asistence): 05:36 Jakub Ficko (Petr Mašek), 07:55 Štěpán Blažek (Jaroslav Matoušek), 11:37 Petr Mašek (Jaroslav Matoušek), 19:54 Jiří Chaloupka, 40:05 Zdeněk Frank

Zlín Lions - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:5
1. Marek Dohnal, 1. Jakub Žáček, 21. Jakub Žáček - 6. Jakub Ficko, 8. Štěpán Blažek, 12. Petr Mašek, 20. Jiří Chaloupka, 41. Zdeněk Frank; rozhodčí: Tomáš Húska - Kryštof Máder; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Bobál ? - Ondřej Horník ?; po třetinách: 2:3, 1:1, 0:1;
45:00
43:13
Timeout Zlín Lions
40:44
Vyloučen hráč Jiří Chaloupka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Zdeněk Frank bez asistence (3:5).
37:52
Vyloučen hráč Marek Dohnal družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
20:09
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Žáček, asistoval Marek Dohnal (3:4).
19:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Chaloupka bez asistence (2:4).
15:40
Vyloučen hráč Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
11:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek, asistoval Jaroslav Matoušek (2:3).
07:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Štěpán Blažek, asistoval Jaroslav Matoušek (2:2).
05:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Ficko, asistoval Petr Mašek (2:1).
00:16
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Žáček, asistoval Marek Dohnal (2:0).
00:06
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Marek Dohnal bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Kryštof Máder.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Horník; hráči v poli: Zdeněk Frank, Jiří Chaloupka, David Dvořák, Vojtěch Vlček, Matouš Neubauer
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Martin Bobál; hráči v poli: Michael Kořének, Petr Pospíšil, Pavel Malošík, Jakub Žáček, Marek Dohnal