3:1
5:3
4:0
- : -
branky (asistence): 06:04 Zdeněk Frank (Vojtěch Vlček), 08:36 David Dvořák (Zdeněk Frank), 10:08 David Dvořák (Zdeněk Frank), 15:16 Zdeněk Frank (Matouš Neubauer), 18:53 Jakub Ficko (Jan Benko), 20:50 Matouš Neubauer (Jakub Ficko), 23:28 Jan Benko (Petr Mašek), 28:32 Vojtěch Vlček (Zdeněk Frank), 35:23 Jakub Ficko, 38:30 Jan Benko, 42:27 Jiří Chaloupka (Milan Palášek), 44:10 Jiří Chaloupka (Milan Palášek)
branky (asistence): 09:47 Vojtěch Fedra, 16:06 Vojtěch Fedra (František Fedra), 24:18 Vojtěch Fedra (František Fedra), 27:13 Petr Husnaj (Dominik Žilka)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBK Atlas Blansko 12:4
7. Zdeněk Frank, 9. David Dvořák, 11. David Dvořák, 16. Zdeněk Frank, 19. Jakub Ficko, 21. Matouš Neubauer, 24. Jan Benko, 29. Vojtěch Vlček, 36. Jakub Ficko, 39. Jan Benko, 43. Jiří Chaloupka, 45. Jiří Chaloupka - 10. Vojtěch Fedra, 17. Vojtěch Fedra, 25. Vojtěch Fedra, 28. Petr Husnaj; rozhodčí: Tomáš Húska - Kryštof Máder; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Ondřej Horník ? - Petr Špidlík ?; po třetinách: 3:1, 5:3, 4:0;
45:00
44:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Chaloupka, asistoval Milan Palášek (12:4).
42:27
38:30
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Benko bez asistence (10:4).
35:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Ficko bez asistence (9:4).
30:00
30:00
Tato třetina byla velice plodná na góly... Tohle se nám líbí! Fanklub defenzivního florbalu smutní
30:00
28:32
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vojtěch Vlček, asistoval Zdeněk Frank (8:4).
27:14
Menší potyčka před brankovištěm a už je to jenom o 3 branky! To je drama!
27:13
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Husnaj, asistoval Dominik Žilka (7:4).
24:30
Ovšem Blansko ještě dramatizuje zápas
24:18
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval František Fedra (7:3).
23:41
Naprostá demolice soupeře z pohledu Znojma
23:28
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Benko, asistoval Petr Mašek (7:2).
20:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Matouš Neubauer, asistoval Jakub Ficko (6:2).
18:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Ficko, asistoval Jan Benko (5:2).
17:29
Lavička hostů popohání střídání svých svěřenců slovy: ''Zrychli, to!''
16:06
15:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Zdeněk Frank, asistoval Matouš Neubauer (4:1).