1:1
0:4
1:2
- : -
branky (asistence): 07:23 Lukáš Holásek (Ondřej Trávníček), 30:00 Filip Ráček (Ondřej Trávníček)
branky (asistence): 01:50 Tadeáš Hoch (Martin Král), 12:58 František Blažek (David Přibil), 14:36 Jakub Čech (Martin Král), 15:34 Tomáš Hájek (Tadeáš Hoch), 23:13 Tomáš Hájek (Tadeáš Hoch), 35:06 Lucie Baldreichová, 35:33 Vilém Bednařík (Martin Král)

TROOPERS FK Orel Telnice White - TJ Znojmo LAUFEN CZ black 2:7
8. Lukáš Holásek, 31. Filip Ráček - 2. Tadeáš Hoch, 13. František Blažek, 15. Jakub Čech, 16. Tomáš Hájek, 24. Tomáš Hájek, 36. Lucie Baldreichová, 36. Vilém Bednařík; rozhodčí: Michal Minařík - Michal Bernát; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Ursacher ? - Jakub Sysel ?; po třetinách: 1:1, 0:4, 1:2;
36:00
35:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Vilém Bednařík, asistoval Martin Král (2:7).
35:06
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Lucie Baldreichová bez asistence (2:6).
30:00
Branku družstva TROOPERS FK Orel Telnice White vstřelil Filip Ráček, asistoval Ondřej Trávníček (2:5).
26:25
Vyloučen hráč Jakub Čech družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
23:13
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Tadeáš Hoch (1:5).
15:34
14:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Jakub Čech, asistoval Martin Král (1:3).
12:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil František Blažek, asistoval David Přibil (1:2).
12:00
12:00
07:23
Branku družstva TROOPERS FK Orel Telnice White vstřelil Lukáš Holásek, asistoval Ondřej Trávníček (1:1).
01:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Tadeáš Hoch, asistoval Martin Král (0:1).
00:26
Vyloučen hráč Maxmilián Plas družstva TROOPERS FK Orel Telnice White na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Minařík a Michal Bernát.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ black: brankář: Jakub Sysel; hráči v poli: Martin Král, Václav Bajko, Vilém Bednařík, Michal Martinek, Matyáš Držmíšek
00:00
Line-up domácích TROOPERS FK Orel Telnice White: brankář: Tomáš Ursacher; hráči v poli: Marek Jedlička, Filip Ráček, Tadeáš Tihelka, Maxmilián Plas, Marek Pavlík