2:1
1:3
- : -
FBC SLAVKOV
branky (asistence): 15:14 Adam Doupovec (Radek Pučálka), 25:50 Jiří Bašta (Matyáš Zouhar), 30:15 Martin Kohoutek (Matyáš Zouhar)
FBC SLAVKOV
branky (asistence): 01:13 Štěpán Uhlíř (Radim Kroupa), 01:44 David Kramoliš, 02:02 Miroslav Šimoník (Štěpán Šmerda), 23:23 David Kramoliš (Miroslav Šimoník), 28:33 David Kramoliš (Miroslav Šimoník), 29:24 Štěpán Uhlíř (Radek Beňák), 38:41 David Kramoliš (Miroslav Šimoník)

FbC Aligators Klobouky - FBC SLAVKOV 3:7
16. Adam Doupovec, 26. Jiří Bašta, 31. Martin Kohoutek - 2. Štěpán Uhlíř, 2. David Kramoliš, 3. Miroslav Šimoník, 24. David Kramoliš, 29. David Kramoliš, 30. Štěpán Uhlíř, 39. David Kramoliš; rozhodčí: Marek Loskot - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Tomáš Fryč ? - Radek Beňák ?; po třetinách: 0:3, 2:1, 1:3;
39:00
38:41
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil David Kramoliš, asistoval Miroslav Šimoník (3:7).
30:15
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Martin Kohoutek, asistoval Matyáš Zouhar (3:6).
29:24
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Štěpán Uhlíř, asistoval Radek Beňák (2:6).
28:33
26:00
26:00
25:50
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Jiří Bašta, asistoval Matyáš Zouhar (2:4).
23:23
15:14
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Adam Doupovec, asistoval Radek Pučálka (1:3).
13:00
13:00
08:18
Vyloučen hráč Radek Pučálka družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
02:02
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Miroslav Šimoník, asistoval Štěpán Šmerda (0:3).
01:44
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil David Kramoliš bez asistence (0:2).
01:13
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Štěpán Uhlíř, asistoval Radim Kroupa (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Loskot a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLAVKOV:
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Klobouky: brankář: Tomáš Fryč; hráči v poli: Dominik Novotný, Adam Doupovec, Jiří Bašta, Martin Tošer, Tomáš Zbytek