1:3
1:1
0:5
- : -
branky (asistence): 02:35 Samuel Zeman (Lukáš Jelínek), 20:24 Samuel Zeman (Adam Pavlík)
branky (asistence): 05:56 Jan Holienka, 06:24 Lukáš Černý (Jan Gerža), 11:04 Martin Král (Milan Palášek), 21:33 Milan Palášek (Martin Král), 30:49 Jan Gerža (Jan Holienka), 35:52 Martin Král, 37:53 Martin Smejkal (Martin Král), 38:23 Jan Holienka, 38:37 Jan Benko (Štěpán Blažek)

K1 Florbal Židenice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 2:9
3. Samuel Zeman, 21. Samuel Zeman - 6. Jan Holienka, 7. Lukáš Černý, 12. Martin Král, 22. Milan Palášek, 31. Jan Gerža, 36. Martin Král, 38. Martin Smejkal, 39. Jan Holienka, 39. Jan Benko; rozhodčí: Jan David Šamánek - Matěj Otáhal; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Němčanský ? - Ondřej Horník ?; po třetinách: 1:3, 1:1, 0:5;
39:00
38:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Benko, asistoval Štěpán Blažek (2:9).
38:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Holienka bez asistence (2:8).
37:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Smejkal, asistoval Martin Král (2:7).
35:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Král bez asistence (2:6).
30:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Gerža, asistoval Jan Holienka (2:5).
26:00
26:00
22:45
Vyloučen hráč Lukáš Černý družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
21:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Palášek, asistoval Martin Král (2:4).
20:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Samuel Zeman, asistoval Adam Pavlík (2:3).
17:03
Vyloučen hráč Martin Polehňa družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
13:00
13:00
11:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Král, asistoval Milan Palášek (1:3).
06:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Černý, asistoval Jan Gerža (1:2).
05:56
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Holienka bez asistence (1:1).
02:41
Vyloučen hráč Lukáš Jelínek družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
02:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Samuel Zeman, asistoval Lukáš Jelínek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan David Šamánek a Matěj Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Horník; hráči v poli: Štěpán Blažek, Jan Benko, Martin Polehňa, Jan Gerža, Lukáš Černý