5:0
1:0
3:0
- : -
branky (asistence): 07:43 Lukáš Černý (Martin Polehňa), 09:40 Štěpán Blažek (Martin Uher), 10:16 Martin Polehňa (Jan Benko), 11:26 Martin Polehňa (Martin Král), 12:17 Martin Uher (Martin Král), 16:44 Martin Polehňa (Jan Benko), 26:53 Jan Benko (Martin Polehňa), 35:18 Martin Král (Martin Uher), 35:58 Dominik Klimek (Martin Smejkal)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBŠ Hattrick Brno B 9:0
8. Lukáš Černý, 10. Štěpán Blažek, 11. Martin Polehňa, 12. Martin Polehňa, 13. Martin Uher, 17. Martin Polehňa, 27. Jan Benko, 36. Martin Král, 36. Dominik Klimek; rozhodčí: Martin Janiczek - Matěj Otáhal; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Horník ? - Patrik Táborský ?; po třetinách: 5:0, 1:0, 3:0;
39:00
35:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Dominik Klimek, asistoval Martin Smejkal (9:0).
35:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Král, asistoval Martin Uher (8:0).
33:07
Vyloučen hráč Michael Trávníček družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za špatné střídání.
26:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Benko, asistoval Martin Polehňa (7:0).
26:00
26:00
16:44
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Polehňa, asistoval Jan Benko (6:0).
13:00
13:00
12:17
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Uher, asistoval Martin Král (5:0).
11:26
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Polehňa, asistoval Martin Král (4:0).
10:16
09:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Štěpán Blažek, asistoval Martin Uher (2:0).
07:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Černý, asistoval Martin Polehňa (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Janiczek a Matěj Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno B:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Horník; hráči v poli: Jan Benko, Martin Polehňa, Jan Gerža, Lukáš Černý, Štěpán Blažek