3:1
0:1
2:3
- : -
branky (asistence): 10:02 Tomáš Pilař (Daniel Bora), 10:25 Vojtěch Šust (David Sluka), 14:06 Štěpán Feist, 33:38 Ondřej Daniš (Vojtěch Šust), 44:08 Vojtěch Šust (Ondřej Daniš)
branky (asistence): 06:39 Daniel Škvor (Martin Eckstein), 19:42 Roman Školník (Štěpán Andrle), 34:42 Martin Eckstein (Daniel Škvor), 42:39 Daniel Škvor, 43:46 Jakub Kurnas (Filip Cajthaml), 45:00 Martin Eckstein, rozhodující nájezd Martin Eckstein

FT Sokol Praha-Břevnov - Panthers Praha C POWER 5:6p
11. Tomáš Pilař, 11. Vojtěch Šust, 15. Štěpán Feist, 34. Ondřej Daniš, 45. Vojtěch Šust - 7. Daniel Škvor, 20. Roman Školník, 35. Martin Eckstein, 43. Daniel Škvor, 44. Jakub Kurnas, 46. Martin Eckstein, N Martin Eckstein; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 1:1 + Martin Eckstein 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Pípal ? - David Kaminski ?; po třetinách: 3:1, 0:1, 2:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Roman Jahoda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Daniel Škvor , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Vojtěch Šust a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč Martin Eckstein a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Ondřej Daniš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč John Hodek a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Martin Eckstein z trestného střílení (5:5).
45:00
44:08
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Vojtěch Šust, asistoval Ondřej Daniš (5:4).
43:46
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Jakub Kurnas, asistoval Filip Cajthaml (4:4).
42:39
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Daniel Škvor bez asistence (4:3).
40:54
Vyloučen hráč Martin Eckstein družstva Panthers Praha C POWER na 5 minut za hrubost.
40:00
Timeout FT Sokol Praha-Břevnov
34:42
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Martin Eckstein, asistoval Daniel Škvor (4:2).
33:38
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Ondřej Daniš, asistoval Vojtěch Šust (4:1).
30:00
30:00
26:55
Vyloučen hráč Dalibor Baručák družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání.
19:42
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Roman Školník, asistoval Štěpán Andrle (3:1).
15:00
15:00
14:06
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Štěpán Feist bez asistence (3:0).
13:16
Vyloučen hráč Ondřej Daniš družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za blokování hokejky.
10:25
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Vojtěch Šust, asistoval David Sluka (2:0).
10:02
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Tomáš Pilař, asistoval Daniel Bora (1:0).
06:39
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Daniel Škvor, asistoval Martin Eckstein (0:0).