1:0
0:3
1:1
- : -
branky (asistence): 06:30 Jakub Malý (Radek Řeháček), 27:02 Ľubomír Kohút (Lukáš Frydrych)
branky (asistence): 17:25 Šimon Baumruk (Dan Ježil), 22:08 Petr Lávička (Antonín Loučka), 23:32 Vít Halamíček (David Halamíček), 35:33 David Halamíček (Vít Halamíček)

TJ Sokol Královské Vinohrady D - Sépiáci Panthers Praha D 2:4
7. Jakub Malý, 28. Ľubomír Kohút - 18. Šimon Baumruk, 23. Petr Lávička, 24. Vít Halamíček, 36. David Halamíček; rozhodčí: Daniel Přibil - Jan Šubrt; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Robert Šimáček ? - Marek Máčala ?; po třetinách: 1:0, 0:3, 1:1;
36:00
35:34
A já myslím že je jasno! Milimetrovou mezírku na bližší tyči dokázal objevit David Halamíček a rozhoduje tak o první výhře Sépiáků v letošní ligové sezoně!
35:33
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil David Halamíček, asistoval Vít Halamíček (2:4).
34:26
Diskuze mezi Šimůnkem a jeho "velkým" kolegou právě připomínala kvalitní tureckou telenovelu a dopřála divákům krásnou kulturní vložku.
33:50
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady D
32:22
Šimi saved the day! Se křižnou přihrávkou by si Máčala jistojistě neporadil, ale náhodný kolemjdoucí Šimon Baumruk svou nohou odradil balonek, který se nakonec opravdu vydal jiným směrem.
27:03
Tak tenhle gól musel Máčalu zabolet. Nejdřív vyšvihl zákrok, za který by se ani Eliška Egertová nestyděla, následná dorážka už ale byla nad síly Sépiáckého matadora s maskou.
27:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil Ľubomír Kohút, asistoval Lukáš Frydrych (2:3).
26:45
A Lávičkos už je zase u nás, tentokrát se u nás stavil pro náhradní hokejku za jeho zlomenou.
24:00
24:00
Tak pokud mělo něco bomby, tak to byl závěr druhé třetiny. Rychlá a přesná přésa Sépiáků vyústila gólem, který jsem neviděl, takže vám o něm nic neřeknu. Poté se ještě nechal vyloučit Lávičkos, který si podle ohlasů svůj pobyt na trestné velice užil.
24:00
23:42
Vyloučen hráč Petr Lávička družstva Sépiáci Panthers Praha D na 2 minuty za sekání.
23:32
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Vít Halamíček, asistoval David Halamíček (1:3).
23:30
Vyloučen hráč Richard Mrázek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za zdržování hry.
22:09
Obrat je dokonán! Lavičkos precizně zametl před bránou a uklidil balon za gólmana SKV.
22:08
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Petr Lávička, asistoval Antonín Loučka (1:2).
20:59
Tempo Sépiáků se razantně zvedlo od posledního gólu. Poslední pokus vypadal opravdu nadějně. Padáček z půlky hřiště.
17:26
Šimi srovnává! Parádní vingl.
17:25
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Šimon Baumruk, asistoval Dan Ježil (1:1).
15:55
Na hřišti se přestalo dít cokoliv kloudného ke psaní.
12:46
Fakt pěkná akce Sépiáků na jeden dotek v čele s kapitánem Paučkem končí vysokou Vobeckého.
12:00
12:00
10:25
Šimiho střela "měla oči", stejně tak ale gólman Vinohrad. Přesilovka končí neúspěšně.
08:46
Vyloučen hráč Richard Mrázek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za sekání.
06:31
Ač Máčala řval co mu hlasivky stačily, tak si obrana nedokázala poradit se standartkou a Malý obdivuhodně vymetl vingl.
06:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil Jakub Malý, asistoval Radek Řeháček (1:0).
06:10
Pauček vycítil špatnou přihrávku Vinohrad jako dobře uzrálý syreček zapomenutý pod postelí, ale bylo mu to vcelku k ničemu, když zbytek akce skončil pouze v rohu.
04:49
Louček a Šíp v rohu předvádí překrásné Labutí jezero.
03:43
Máčala v bráně domácích zatím jistí každý tvrdý pokus SKV, jejichž rychlost dosahuje až neuvěřitelných 10 km/h!
00:33
Hezké nedělní dopoledne, vítám u dnešního onlinu všechny fanoušky kvalitního florbalu. Do svého prvního zápasu se před malou chvílí pustili "domácí" Sépiáci, takže všech úžasných 10 fanoušků na hale je v euforii.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Přibil a Jan Šubrt.
00:00
00:00
Line-up hostů Sépiáci Panthers Praha D: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: David Šimůnek, Šimon Baumruk, Antonín Loučka, Tomáš Pauček, Petr Vobecký