2:0
1:1
1:2
- : -
branky (asistence): 04:07 Barbora Marková (Agáta Mikulová), 08:49 Simona Jánešová (Kristýna Mikysková), 14:03 Eliška Pešavová, 24:18 Martina Jurenková (Eliška Pešavová)
branky (asistence): 15:25 Adéla Kozlová (Katka Munserová), 30:19 Adéla Kozlová (Šarlota Stehlíková), 30:34 Eliška Benešová (Kristýna Gocová)

FBC TJ Jablonné nad Orlicí - IBK Hradec Králové 4:3
5. Barbora Marková, 9. Simona Jánešová, 15. Eliška Pešavová, 25. Martina Jurenková - 16. Adéla Kozlová, 31. Adéla Kozlová, 31. Eliška Benešová; rozhodčí: Tomáš Knejp - Jan Buhr; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Monika Rubešová 20 - Michaela Pokorná 24; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:2;
36:00
35:56
Rozehrává Jablonné ze středu a máme tu konec.
35:48
Timeout FBC TJ Jablonné nad Orlicí
35:15
Hradec se dostává do čtyř a Gocová netrpělivě čeká na vypršení trestu.
34:46
Pokorná je v jednom kole, ale její bránící kolegyně jí v tom nenechávají a blokují střely, co to jde.
34:07
Marková z otočky střílí, ale balon letí mimo hřiště, tak mají domácí rozehrávku.
33:41
Dostáváme se do situace 3 na 5. Hradec se snaží balonek udržet na hokejkách.
33:39
Vyloučen hráč Kristýna Gocová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
33:08
Vyloučen hráč Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hra bez hokejky.
32:11
Jak se poslední třetina krátí, tak oba týmy jdou do soubojů více a můžeme vidět pěkný a rychlý florbal.
31:11
Jablonné se snaží zavařit domácí golmance, ale ta zvládá řadu nebezpečných situací ve velkém brankovišti balonek má na starost nyní golmanka Jablonného.
30:40
Hradec se vrací odhodlaný na hřiště. To samé se dá říct o týmu Jablonného.
30:34
Timeout IBK Hradec Králové
30:34
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Benešová, asistoval Kristýna Gocová (4:3).
30:19
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Adéla Kozlová, asistoval Šarlota Stehlíková (4:2).
29:15
Gocová nahrává na Benešovou, ta trefuje pouze golmanku, ale jednalo se o pěkně sehranou akci.
27:50
Duo Mikysková a Pešavová opět rozehrávají ze středu.
26:33
Benešová přihrává skákavý balonek na Hvězdovou, která hned útočí. IBK se snaží udržet v útočném poli zuby nehty.
24:25
Po rychlém útoku hráčky Jablonného navyšují svoje skóre.
24:18
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Martina Jurenková, asistoval Eliška Pešavová (4:1).
24:00
24:00
23:21
Stehlíková běží ze střídačky, co to dá a získává balonek. Posílá nahoru, ale je zblokován.
22:01
Hvězdová se dostává na balonek při vhazování, Gocová vyváží nahoru a dostává se až ke golmance a střílí. Rubešová si připisuje zákrok.
21:49
Jablonné rozehrává z rohu IBK, balonek po chvíli mizí ze hřiště a Jablonné opět rozhehrává z rohu, ale tentokrát z druhého.
18:58
Balonek za bránou Hradce kontroluje Munserová, ale její akce se nedaří a domácí musí stále bránit.
18:16
Jablonné si vytváří šance před bránou hradeckého klubu, ale lvice se nebojí to oplatit.
15:25
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Adéla Kozlová, asistoval Katka Munserová (3:1).
15:24
Stehlíková kreda balonek na středu, její přihrávku sbírá Munserová, která posílá nahoru a Kozlová doráží.
14:06
Ikdyž Gocová běží z trestné lavice přímo do hry nemá šanci zastavit střelu Pešavové.
14:03
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Eliška Pešavová bez asistence (3:0).
12:42
Hradec se i přes oslabení dostává do útoku. Hvězdová je sama před gólmankou, která balonek vykopne.
12:00
12:00
11:58
10:58
Hodková zůstává sama v obranném poli a na ní běží hned celá útočící formace Jablonného. Hradecká obránkyně si připisuje skvělý zákrok, protože Jurenkové bere balonek.
09:10
Benešová utíká do rohu s bránící hráčkou hostí z čistého souboje odchází s míčkem a vytváří prostor pro gól přihrávkou před bránu. Hvězdová střílí, ale trefuje pouze Jánešovou.
08:49
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Simona Jánešová, asistoval Kristýna Mikysková (2:0).
06:55
Jurenková v rohu týmu IBK, po sérii přihrávek vyhrává balonek Kobrová.
05:25
Balonek se přelévá z poloviny na druhou. Můžeme vidět šance z obou celků.
04:45
První gól dnešního utkání inkasuje Pokorná z nebezpečné situace před bránou.
04:07
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Barbora Marková, asistoval Agáta Mikulová (1:0).
04:03
Jablonné v útočném poli.
03:25
Hochmannová na Hvězdovou a ta přihrává do středu, kde balonek blokuje Mikysková.
03:14
Gocová v rohu přihrává před bránu.
01:43
Marková střílí z otočky, ale brankář domácích je připraven a míček chytá.
00:33
Balonku se chopila Gocová, která okamžitě střílí a připisuje si první střelu na bránu dnešního utkání.