2:3
7:1
- : -

Aligators Orel Šlapanice U21 C - K1 Florbal Židenice 9:6
22. Patrik Procházka, 30. Tomáš Kalus, 32. Pavel Soldán, 35. Lukáš Růžička, 38. Vladimír Jelínek, 41. Tomáš Kalus, 41. Dominik Král, 44. Dominik Král, 45. Lukáš Růžička - 9. Daniel Hrbolka, 14. Aleš Malík, 22. Martin Fencl, 26. Aleš Malík, 27. Václav Lorenc, 45. Tomáš Zubík; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Bajer ? - Petr Ručka ?; po třetinách: 0:2, 2:3, 7:1;
45:00
44:32
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Lukáš Růžička, asistoval Jakub Král (9:6).
44:01
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Tomáš Zubík, asistoval Michal Kert (8:6).
43:06
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Dominik Král bez asistence (8:5).
41:58
Vyloučen hráč Patrik Procházka družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:56
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Dominik Král, asistoval Pavel Soldán (7:5).
40:10
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Tomáš Kalus, asistoval Patrik Procházka (6:5).
37:51
Timeout K1 Florbal Židenice
37:51
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Vladimír Jelínek, asistoval Tomáš Kalus (5:5).
35:30
Vyloučen hráč Tomáš Kalus družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za sekání.
34:01
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Lukáš Růžička, asistoval Vladimír Jelínek (4:5).
31:08
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Pavel Soldán, asistoval Ondřej Frank (3:5).
30:00
30:00
29:06
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Tomáš Kalus, asistoval Dominik Král (2:5).
26:38
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Václav Lorenc, asistoval Daniel Hrbolka (1:5).
25:57
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Aleš Malík, asistoval Tomáš Fuciman (1:4).
21:44
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martin Fencl, asistoval Aleš Malík (1:3).
21:28
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Patrik Procházka, asistoval Tomáš Kalus (1:2).
15:00
15:00
13:19
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Aleš Malík, asistoval Martin Fencl (0:2).
08:49
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Daniel Hrbolka, asistoval Denis Matoušek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Petr Ručka; hráči v poli: Martin Fencl, Tomáš Zubík, David Narovec, Aleš Malík, Ondřej David
00:00
Line-up domácích Aligators Orel Šlapanice U21 C: brankář: David Bajer; hráči v poli: Tomáš Linhart, Patrik Procházka, Pavel Soldán, Dominik Král, Ondřej Frank