1:0
2:2
2:3
- : -
branky (asistence): 07:38 Tomáš Sklář (Martin Hatala), 19:11 Pavel Hoch (Petr Musil), 20:56 Pavel Hoch, 35:05 Tomáš Sklář (Martin Hatala), 39:09 Petr Musil
branky (asistence): 21:37 Ondřej Vicherek (Petr Velev), 27:40 Jaromír Roth (Michal Roth), 31:19 Jaromír Roth (Ondřej Vicherek), 40:23 Michal Roth (Petr Pospíšil), 41:25 Michal Roth (Josef Obdržálek)

FBK Atlas Blansko - Zlín Lions B 5:5
8. Tomáš Sklář, 20. Pavel Hoch, 21. Pavel Hoch, 36. Tomáš Sklář, 40. Petr Musil - 22. Ondřej Vicherek, 28. Jaromír Roth, 32. Jaromír Roth, 41. Michal Roth, 42. Michal Roth; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Radim Kapoun ? - Jaroslav Bartík ?; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:3;
45:00
44:51
Vyloučen hráč František Blažek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
43:58
Vyloučen hráč Josef Obdržálek družstva Zlín Lions B na 2 minuty za blokování hokejky.
41:25
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Michal Roth, asistoval Josef Obdržálek (5:5).
40:23
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Michal Roth, asistoval Petr Pospíšil (5:4).
39:09
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Musil z trestného střílení (5:3).
35:05
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Tomáš Sklář, asistoval Martin Hatala (4:3).
34:15
Vyloučen hráč Vojtěch Bajza družstva Zlín Lions B na 2 minuty za hra na zemi.
31:19
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Jaromír Roth, asistoval Ondřej Vicherek (3:3).
31:07
Vyloučen hráč Tomáš Sklář družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování hokejky.
30:50
Vyloučen hráč David Ševčík družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:40
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Jaromír Roth, asistoval Michal Roth (3:2).
27:33
Vyloučen hráč Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
23:25
Vyloučen hráč Vojtěch Bajza družstva Zlín Lions B na 2 minuty za hrubost.
23:25
Vyloučen hráč Martin Hatala družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
21:37
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Ondřej Vicherek, asistoval Petr Velev (3:1).
20:56
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Pavel Hoch bez asistence (3:0).
19:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Pavel Hoch, asistoval Petr Musil (2:0).
15:00
15:00
07:38
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions B:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Radim Kapoun; hráči v poli: František Forbelský, Tomáš Sklář, Šimon Borek, Daniel Žilka, Martin Hatala