0:2
0:1
- : -
branky (asistence): 05:51 Tomáš Hyánek (Erik Hulín)
branky (asistence): 04:08 Jan Benko (Petr Mašek), 04:51 Jaroslav Matoušek (Jakub Ficko), 08:27 Jiří Chaloupka (Milan Palášek), 10:11 Zdeněk Frank (Vojtěch Vlček), 14:24 Jiří Chaloupka (Vojtěch Vlček), 18:37 Lukáš Matoušek (Petr Mašek), 29:38 Lukáš Černý (Jakub Ficko), 35:41 Jan Holienka (Jaroslav Matoušek)

K1 Florbal Židenice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:8
6. Tomáš Hyánek - 5. Jan Benko, 5. Jaroslav Matoušek, 9. Jiří Chaloupka, 11. Zdeněk Frank, 15. Jiří Chaloupka, 19. Lukáš Matoušek, 30. Lukáš Černý, 36. Jan Holienka; rozhodčí: Zdeněk Rada - Ladislav Plachý; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Streit ? - Pavel Karásek ?; po třetinách: 1:5, 0:2, 0:1;
45:00
35:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Holienka, asistoval Jaroslav Matoušek (1:8).
32:20
Vyloučen hráč Jan Holienka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:00
30:00
29:38
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Černý, asistoval Jakub Ficko (1:7).
19:51
Vyloučen hráč Lukáš Jelínek družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
18:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Matoušek, asistoval Petr Mašek (1:6).
15:00
15:00
14:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Chaloupka, asistoval Vojtěch Vlček (1:5).
10:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Zdeněk Frank, asistoval Vojtěch Vlček (1:4).
09:32
Vyloučen hráč Ondřej Sukup družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání.
08:27
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Chaloupka, asistoval Milan Palášek (1:3).
05:51
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Tomáš Hyánek, asistoval Erik Hulín (1:2).
04:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jaroslav Matoušek, asistoval Jakub Ficko (0:2).
04:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Benko, asistoval Petr Mašek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Ladislav Plachý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Pavel Karásek; hráči v poli: Zdeněk Frank, Milan Palášek, Jiří Chaloupka, Vojtěch Vlček