3:3
2:0
0:2
- : -
branky (asistence): 04:56 Jiří Chaloupka (Zdeněk Frank), 08:41 Lukáš Matoušek (Petr Mašek), 11:05 Zdeněk Frank (Jan Benko), 16:59 Petr Mašek, 25:01 Petr Mašek
branky (asistence): 00:20 Jakub Číž, 03:50 Filip Petřík (Robin Hromeček), 13:10 Filip Petřík (Robin Hromeček), 35:53 Jakub Kubík (Šimon Gogola), 43:44 Vít Ides

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC SLOVÁCKO 5:5
5. Jiří Chaloupka, 9. Lukáš Matoušek, 12. Zdeněk Frank, 17. Petr Mašek, 26. Petr Mašek - 1. Jakub Číž, 4. Filip Petřík, 14. Filip Petřík, 36. Jakub Kubík, 44. Vít Ides; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Jiří Boček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Karásek ? - Michal Valentík ?; po třetinách: 3:3, 2:0, 0:2;
45:00
44:05
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
43:44
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Vít Ides bez asistence (5:5).
41:35
Vyloučen hráč Zdeněk Frank družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
35:53
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jakub Kubík, asistoval Šimon Gogola (5:4).
30:00
30:00
25:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek bez asistence (5:3).
16:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek bez asistence (4:3).
15:00
15:00
13:10
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Filip Petřík, asistoval Robin Hromeček (3:3).
11:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Zdeněk Frank, asistoval Jan Benko (3:2).
09:18
Vyloučen hráč Ondřej Huťka družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za blokování hokejky.
08:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Matoušek, asistoval Petr Mašek (2:2).
04:56
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Chaloupka, asistoval Zdeněk Frank (1:2).
03:50
00:20
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jakub Číž bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Alžbeta Holičková a Jiří Boček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Pavel Karásek; hráči v poli: Zdeněk Frank, Tomáš Bajko, Milan Palášek, Jiří Chaloupka, Vojtěch Vlček