2:4
1:1
3:0
- : -
branky (asistence): 09:07 Ondřej Koumar (Lukáš Kučera), 14:14 Vojtěch Fedra, 22:08 Lukáš Kučera, 34:14 Petr Husnaj, 38:06 Jan Frýdek, 38:33 Ondřej Koumar (Jan Frýdek)
branky (asistence): 00:36 Pavel Horňák (Ondřej Frank), 10:08 Petr Hejl, 11:07 Martin Umlášek, 13:11 Petr Hejl (Ondřej Frank), 21:18 Matyáš Zouhar (Jiří Daniel)

FBK Atlas Blansko - FbC Aligators 6:5
10. Ondřej Koumar, 15. Vojtěch Fedra, 23. Lukáš Kučera, 35. Petr Husnaj, 39. Jan Frýdek, 39. Ondřej Koumar - 1. Pavel Horňák, 11. Petr Hejl, 12. Martin Umlášek, 14. Petr Hejl, 22. Matyáš Zouhar; rozhodčí: Jan Galuszka - Roman Grabovský; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: David Komárek ? - Tomáš Fryč ?; po třetinách: 2:4, 1:1, 3:0;
45:00
38:33
Timeout FbC Aligators
38:33
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Ondřej Koumar, asistoval Jan Frýdek (6:5).
38:06
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jan Frýdek bez asistence (5:5).
34:14
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Husnaj bez asistence (4:5).
31:04
Vyloučen hráč Matyáš Zouhar družstva FbC Aligators na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
25:32
Vyloučený hráč Blanska číslo 88 vyjádřil svůj vděk hráči z týmu Hornets s číslem 72 za půjčení dresu jako hadr na utření hrací plochy.
24:04
Vyloučen hráč Josef Klosowicz družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
22:08
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera bez asistence (3:5).
21:18
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Matyáš Zouhar, asistoval Jiří Daniel (2:5).
15:07
Vyloučen hráč Jan Frýdek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:14
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra bez asistence (2:4).
13:11
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Petr Hejl, asistoval Ondřej Frank (1:4).
11:07
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Martin Umlášek z trestného střílení (1:3).
10:08
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Petr Hejl bez asistence (1:2).
09:07
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Ondřej Koumar, asistoval Lukáš Kučera (1:1).
08:22
Vyloučen hráč Martin Umlášek družstva FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
00:36
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Pavel Horňák, asistoval Ondřej Frank (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Galuszka a Roman Grabovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: David Komárek; hráči v poli: Patrik Crla, Josef Klosowicz, František Fedra, Vojtěch Fedra, Lukáš Kučera