1:0
3:0
0:2
- : -
branky (asistence): 01:59 Ondřej Slezák (Rostislav Halaš), 21:53 Rostislav Halaš (Vlastimil Jeřábek), 22:48 Robin Čejka (Ondřej Slezák), 24:10 Rostislav Halaš (Ondřej Slezák)
branky (asistence): 28:22 Lukáš Dočkal, 34:08 Michal Jašíček (Dušan Trnka)

FbC ReActive Aligators E - FBC Sokol Ivanovice na Hané B 4:2
2. Ondřej Slezák, 22. Rostislav Halaš, 23. Robin Čejka, 25. Rostislav Halaš - 29. Lukáš Dočkal, 35. Michal Jašíček; rozhodčí: Martin Janiczek - Jan David Šamánek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Zmek ? - Radek Zápařka ?; po třetinách: 1:0, 3:0, 0:2;
39:00
38:32
Hosté to zkouší v šesti.
38:04
Timeout FBC Sokol Ivanovice na Hané B
38:04
Ivanovičtí si vzali oddechový čas, tak uvidíme, co vymyslí.
36:57
Čejka se divoce probojovával do šance, ale nepovedlo se mu to.
35:47
Po dlouhé době šance domácích. Grec po přihrávce Doležela měl šanci skorovat, ale jeho střela neměla potřebné parametry.
34:40
Hosté teď mačkají svého soupeře. Ale Domácí tým stále odolovává dalšímu snížení stavu!
34:08
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Michal Jašíček, asistoval Dušan Trnka (4:2).
32:02
Hosté jsou teď jednoznačně lepším týmem, Domací jsou pod velkým tlakem.
30:49
Velká šance Pappa, ale netrefil svatyni domácího Zmeka.
29:54
Hosté teď mají více ze hry a snaží se přidat druhý gól.
28:57
Trestné střílení družstva FbC ReActive Aligators E neproměnil Rostislav Halaš.
28:22
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil Lukáš Dočkal bez asistence (4:1).
28:22
Lukáš Dočkal protrhl střeleckou smůlu hostů a dává první gól-
28:14
Krásná střela Doležela skončila na spojnici.
27:27
Halaš zavezl do pásma a přihrál Čejekovi, ale toho vychytal hostující gólman.
26:50
Slezák teď kouzlil s míčkem, ale nic zajímavého nevykouzlil
26:00
26:00
25:09
Hosté se teď snaží snížit a měli k tomu velké šance, ale domácí tým stále odolává.
24:10
Branku družstva FbC ReActive Aligators E vstřelil Rostislav Halaš, asistoval Ondřej Slezák (4:0).
24:10
Tak to je koncert! Slezi přihrál do běhu Halašovi a ten s menším štěstím posíla míč opět na správné místo, tedy do brány.
22:48
Branku družstva FbC ReActive Aligators E vstřelil Robin Čejka, asistoval Ondřej Slezák (3:0).
22:48
Jooo. Po přihrávce Slezáka se Robin Čejka konečně prosazuje! 3:0!
22:34
Nepříjemná tečovaná střela Trnky udělala domácímu gólmanovi velké potíže.
21:53
Branku družstva FbC ReActive Aligators E vstřelil Rostislav Halaš, asistoval Vlastimil Jeřábek (2:0).
21:53
Vlasta "la pasta" sám před gološem nedal, ale Halaš z dorážky uklízí míček do brány a zvyšuje skóre.
21:01
Obrovská šance Šimka! Volala na něj prázdná brána, ale míček projel brankovištěm těsne mimo!
20:43
Hosté zvýšili úsilí a komplikují teď rozehrávku domácích,
19:43
Robin Čejka v golové šance, ale přestřelil...achjo
18:53
Krásná krosová nahrávka od Kovaříka na Slezáka, ten však rozvlnil poouze boční síť.
17:55
Šimek vystihl rozehrávku domácích a přihrál do obrovské šance Koubovi, ten však nedal.
17:45
Druhá třetina je zatím bez velkých šancí. Vidíme pouze urputné osobní souboje a spoustu zblokovaných střel.
15:01
Hosté nyní aktivnější a drží míček na polovině domácích.
14:45
Pěkná akce domácích po ose Jeřábek-Čejka-Doležel. Poslední jmenovaný však netrefil zařízení.
13:00
13:00
12:34
Krásná akce Pappa, který dal housle Jeřábkovi, ale chybělo lepší zakončení.
09:22
Pluskal dvakrát vyzkoušel v přesilové hře střelu z dálky, ale branka z toho nebyla
08:16
Vyloučen hráč Jan Kouba družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za bránění ve hře.
07:57
Pěkný průnik hostujícího Urbánka, ale ke gólu to nevedlo.
06:47
Slezák vyzkoušel pozornost gólmana, ale ten bez problému chytá
05:54
Domácí stále aktivnější a drží míček na polovině soupeře.
04:34
Krásná střela Pluskala z poloviny hřiště, ale gólman hostů předvedl skvělý zákrok.
01:59
Branku družstva FbC ReActive Aligators E vstřelil Ondřej Slezák, asistoval Rostislav Halaš (1:0).