4:1
1:1
2:0
- : -
branky (asistence): 02:31 Vojtěch Navrátil, 02:57 Filip Mazáč (Jakub Müller), 05:55 Štěpán Tatar (Adam Kovařík), 06:45 Richard Jeřábek (David Zemánek), 14:01 Vojtěch Polách (Adam Kovařík), 25:26 Ondřej Navrátil (David Zemánek), 30:58 Adam Kovařík (Štěpán Tatar)
branky (asistence): 05:10 Martin Sokolovský, 15:37 Tomáš Světlík (Matěj Szabó)

FBK Atlas Blansko - TJ Znojmo LAUFEN CZ white 7:2
3. Vojtěch Navrátil, 3. Filip Mazáč, 6. Štěpán Tatar, 7. Richard Jeřábek, 15. Vojtěch Polách, 26. Ondřej Navrátil, 31. Adam Kovařík - 6. Martin Sokolovský, 16. Tomáš Světlík; rozhodčí: Michal Odložilík - Dominik Zapletal; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Opletal ? - Jan Dočekal ?, Jakub Sysel ?; po třetinách: 4:1, 1:1, 2:0;
36:00
34:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Sysel družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white
30:58
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Adam Kovařík, asistoval Štěpán Tatar (7:2).
25:26
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Ondřej Navrátil, asistoval David Zemánek (6:2).
24:00
24:00
15:40
Vyloučen hráč Martin Horák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white na 2 minuty za bránění ve hře.
15:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Tomáš Světlík, asistoval Matěj Szabó (5:2).
14:01
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Polách, asistoval Adam Kovařík (5:1).
12:00
12:00
06:45
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Richard Jeřábek, asistoval David Zemánek (4:1).
05:55
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Štěpán Tatar, asistoval Adam Kovařík (3:1).
05:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Martin Sokolovský bez asistence (2:1).
02:57
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Filip Mazáč, asistoval Jakub Müller (2:0).
02:31
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Navrátil bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Odložilík a Dominik Zapletal.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ white: brankář: Jan Dočekal; hráči v poli: Jakub Krula, Filip Jirgala, Radek Petržela, Jonáš Vacula, Daniel Šmerda