- : -
FRC Mikulov
FRC Mikulov
branky (asistence): 25:28 Marek Zemeš (Jan Kocáb)
branky (asistence): 10:15 Jan Němeček, 13:21 Patrik Procházka, 14:24 Patrik Procházka (Jan Němeček), 17:27 Jiří Kaňa (Rostislav Zouhar), 29:54 Patrik Procházka (Jiří Kaňa), 34:37 Patrik Procházka (Rostislav Zouhar), 36:40 Jan Němeček (Patrik Procházka)

FRC Mikulov - FbC Aligators Šitbořice D 1:7
26. Marek Zemeš - 11. Jan Němeček, 14. Patrik Procházka, 15. Patrik Procházka, 18. Jiří Kaňa, 30. Patrik Procházka, 35. Patrik Procházka, 37. Jan Němeček; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Pavel Fábry ? - Jan Frank ?; po třetinách: 0:1, 1:3, 0:3;
39:00
38:59
Vyloučen hráč Kryštof Tomek družstva FRC Mikulov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:40
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice D vstřelil Jan Němeček, asistoval Patrik Procházka (1:7).
34:37
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice D vstřelil Patrik Procházka, asistoval Rostislav Zouhar (1:6).
29:54
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice D vstřelil Patrik Procházka, asistoval Jiří Kaňa (1:5).
26:00
26:00
25:28
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil Marek Zemeš, asistoval Jan Kocáb (1:4).
25:25
Vyloučen hráč Jan Němeček družstva FbC Aligators Šitbořice D na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:44
Vyloučen hráč Lukáš Lengál družstva FbC Aligators Šitbořice D na 2 minuty za sekání.
17:27
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice D vstřelil Jiří Kaňa, asistoval Rostislav Zouhar (0:4).
14:24
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice D vstřelil Patrik Procházka, asistoval Jan Němeček (0:3).
13:21
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice D vstřelil Patrik Procházka bez asistence (0:2).
13:00
13:00
10:15
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice D vstřelil Jan Němeček bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Šitbořice D: brankář: Jan Frank; hráči v poli: Petr Konečný, Jan Němeček, Lukáš Lengál, Rostislav Zouhar, Jiří Kaňa