1:2
1:3
- : -
F.A.T.R.
branky (asistence): 01:08 Jan Němeček (Patrik Procházka), 10:04 Denis Jakubec (Josef Kopeček), 19:18 Jiří Kaňa (Patrik Procházka), 30:55 Denis Jakubec (Jan Němeček)
F.A.T.R.
branky (asistence): 16:18 Tomáš Kordula (Zbyněk Grufík), 22:33 Marek Bábíček (František Navrátil), 32:51 Tomáš Kordula, 35:39 Jan Mráz (Marek Bábíček), 36:42 Jan Maňák (Tomáš Kordula)

FbC Aligators Šitbořice D - F.A.T.R. 4:5
2. Jan Němeček, 11. Denis Jakubec, 20. Jiří Kaňa, 31. Denis Jakubec - 17. Tomáš Kordula, 23. Marek Bábíček, 33. Tomáš Kordula, 36. Jan Mráz, 37. Jan Maňák; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Frank ? - Jiří Zemský ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:3;
39:00
36:42
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Jan Maňák, asistoval Tomáš Kordula (4:5).
35:39
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Jan Mráz, asistoval Marek Bábíček (4:4).
33:09
Vyloučen hráč František Navrátil družstva F.A.T.R. na 2 minuty za hrubost.
32:51
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Tomáš Kordula bez asistence (4:3).
30:55
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice D vstřelil Denis Jakubec, asistoval Jan Němeček (4:2).
26:00
26:00
22:33
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Marek Bábíček, asistoval František Navrátil (3:2).
19:18
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice D vstřelil Jiří Kaňa, asistoval Patrik Procházka (3:1).
16:18
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Tomáš Kordula, asistoval Zbyněk Grufík (2:1).
15:52
Vyloučen hráč Josef Kopeček družstva FbC Aligators Šitbořice D na 2 minuty za hra na zemi.
13:00
13:00
10:04
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice D vstřelil Denis Jakubec, asistoval Josef Kopeček (2:0).
07:00
Vyloučen hráč Jan Němeček družstva FbC Aligators Šitbořice D na 2 minuty za sekání.
01:08
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice D vstřelil Jan Němeček, asistoval Patrik Procházka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů F.A.T.R.:
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Šitbořice D: brankář: Jan Frank; hráči v poli: Denis Jakubec, Petr Konečný, Jan Němeček, Rostislav Zouhar, Jiří Kaňa