1:1
1:2
3:2
- : -
branky (asistence): 04:49 Michael Podlaha (Jonáš Volf), 12:40 Michael Podlaha (Adam Pažout), 25:48 Jonáš Volf (Jakub Šafránek), 28:59 Ondřej Daniš (Vojtěch Novák), 34:24 Jonáš Volf (Michael Podlaha)
branky (asistence): 04:03 Jakub Šíma (Jaroslav Chalupný), 21:06 Jaroslav Chalupný (David Schneider), 23:22 David Schneider (Jakub Šíma), 31:43 Jakub Šíma (Jan Vršek), 33:54 Jaroslav Chalupný (Jakub Šíma)

FT Sokol Praha-Břevnov B - AIK Steel Kladno B 5:5
5. Michael Podlaha, 13. Michael Podlaha, 26. Jonáš Volf, 29. Ondřej Daniš, 35. Jonáš Volf - 5. Jakub Šíma, 22. Jaroslav Chalupný, 24. David Schneider, 32. Jakub Šíma, 34. Jaroslav Chalupný; rozhodčí: Lukáš Recht - Jan Tůma; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Michal Křivánek ? - Jiří Šimon ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 3:2;
36:00
35:59
Dramatická 3. třetina a ubojovaná remíza! Rychlý gól Volfa kolem tyčky Břevnov nakopl, v některých střídáních ale měli Steel stále výraznou převahu a dvěma zásahy nakonec otočili. Křivánek stále potvrzoval svou báječnou formu, znovu mu pomohla konstrukce a tak udeřilo i na druhé straně, když si Volf narazil s Podlahou a trefil přesně. Za zmínku stojí i dva nájezdy, které Simon Břevnovu zlikvidoval.
34:24
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov B vstřelil Jonáš Volf, asistoval Michael Podlaha (5:5).
33:54
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil Jaroslav Chalupný, asistoval Jakub Šíma (4:5).
31:43
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil Jakub Šíma, asistoval Jan Vršek (4:4).
30:38
Trestné střílení družstva FT Sokol Praha-Břevnov B neproměnil Jonáš Volf.
28:59
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov B vstřelil Ondřej Daniš, asistoval Vojtěch Novák (4:3).
27:51
Timeout AIK Steel Kladno B
27:51
Vyloučen hráč Michael Podlaha družstva FT Sokol Praha-Břevnov B na 2 minuty za blokování hokejky.
25:48
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov B vstřelil Jonáš Volf, asistoval Jakub Šafránek (3:3).
24:00
24:00
23:59
Tlak Steel a vynikající Křivánek. Ve 2. části se obraz hry nezměnil, hraje se většinou na polovině Břevnova a jen pohotový sokolský brankář a jeho tyčky zabránily většímu gólovému rozdílu. Nejprve se na brankovišti prosadil Podlaha, později ze stejné pozice srovnal Chalupný. Před 3. třetinou mají Steel zasloužený náskok, když po šikovném výběhu od zadního mantinelu skóroval Schneider.
23:22
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil David Schneider, asistoval Jakub Šíma (2:3).
21:06
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil Jaroslav Chalupný, asistoval David Schneider (2:2).
17:35
Trestné střílení družstva FT Sokol Praha-Břevnov B neproměnil Ondřej Daniš.
12:40
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov B vstřelil Michael Podlaha, asistoval Adam Pažout (2:1).
12:00
12:00
11:59
V 1. třetině měli Steel více ze hry. Do vedení se dostali po gólu kapitána Šímy, který zakončil kombinaci 3 na 2 do prázdné branky. Další příležitosti buď Steel zahodili nebo narazili na výtečného Křivánka či jeho tyčky. Břevnov mnoho šancí neměl, ale po šťastné teči Podlahy je o přestávce skóre nerozhodné.
04:49
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov B vstřelil Michael Podlaha, asistoval Jonáš Volf (1:1).
04:03
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil Jakub Šíma, asistoval Jaroslav Chalupný (0:1).