0:2
0:1
- : -
branky (asistence): 11:49 Ondřej Pirunčík (Lukáš Stoupa)
branky (asistence): 21:14 Jonáš Volf, 22:56 Jonáš Volf (Štěpán Feist), 35:14 Štěpán Feist (Vojtěch Novák)

FBC RIPPERS Praha - FT Sokol Praha-Břevnov B 1:3
12. Ondřej Pirunčík - 22. Jonáš Volf, 23. Jonáš Volf, 36. Štěpán Feist; rozhodčí: Tadeáš Provazník - Jan Brak; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Martin Král ? - Michal Křivánek ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 0:1;
36:00
35:59
Spousta nepřesností, spousta šancí. Rippers měli v polovině třetiny skvělé střídání, kdy visel gól na vlásku, ale všechny střely mimo nebo si Křivánek poradil. Volf pak trefil na druhé straně tyčku a Feista Král výborně vychytal. O závěrečný tlak se Rippers připravili vyloučením, na brankové čáře navíc snadno dorážel Feist a bylo hotovo.
35:14
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov B vstřelil Štěpán Feist, asistoval Vojtěch Novák (1:3).
33:55
Timeout FBC RIPPERS Praha
33:55
Vyloučen hráč Ondřej Pirunčík družstva FBC RIPPERS Praha na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
23:59
Břevnov byl častěji na balonku, blíže ke gólu ale měli několikrát Rippers. Tedy do chvíle než Volf dvěma zásahy při svém sokolském debutu otočil skóre. A obzvlášť jeho první trefa v přesilovce do vinglu byla výstavní!
22:56
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov B vstřelil Jonáš Volf, asistoval Štěpán Feist (1:2).
21:14
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov B vstřelil Jonáš Volf bez asistence (1:1).
20:13
Vyloučen hráč Ondřej Pirunčík družstva FBC RIPPERS Praha na 2 minuty za držení.
14:23
Vyloučen hráč Martin Ondráček družstva FT Sokol Praha-Břevnov B na 2 minuty za hra rukou.
12:00
12:00
11:59
V 1. třetině jsme viděli minimum šancí, je to spíš bojovný florbal. Krátce před přestávkou se v končící přesilovce prosadili Rippers a po kombinaci do odkryté branky získali náskok.
11:49
Branku družstva FBC RIPPERS Praha vstřelil Ondřej Pirunčík, asistoval Lukáš Stoupa (1:0).
09:51
Vyloučen hráč Jan Turek družstva FT Sokol Praha-Břevnov B na 2 minuty za sekání.
03:42
Vyloučen hráč Petr Jarosil družstva FBC RIPPERS Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.