2:0
3:0
3:2
- : -
branky (asistence): 10:17 Martin Kohl (Martin Pazdera), 11:40 Martin Kohl (Martin Pazdera), 24:18 Petr Dočekal, 25:54 Milan Češka (Martin Pazdera), 29:21 Petr Hermany (Petr Dočekal), 41:25 Aleš Pazdera (Martin Pazdera), 43:48 Martin Pazdera (Vojtěch Švanda), 44:00 Martin Pazdera (Aleš Pazdera)
branky (asistence): 34:20 Daniel Sýkora (Jiří Pulkrábek), 36:19 Jiří Pulkrábek (Daniel Sýkora)

1. FBC Polička - HAGA Pardubice B 8:2
11. Martin Kohl, 12. Martin Kohl, 25. Petr Dočekal, 26. Milan Češka, 30. Petr Hermany, 42. Aleš Pazdera, 44. Martin Pazdera, 45. Martin Pazdera - 35. Daniel Sýkora, 37. Jiří Pulkrábek; rozhodčí: Daniel Ondráček - Pavel Houserek; vyloučení: 5:3; využití: 2:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Milan Kulhavý 22 - Michal Vraný 20; po třetinách: 2:0, 3:0, 3:2;
45:00
44:45
Polička vítězí!!!!!!§
44:00
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Martin Pazdera, asistoval Aleš Pazdera (8:2).
43:48
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Martin Pazdera, asistoval Vojtěch Švanda (7:2).
43:00
Běží poslední dvě minuty třetí třetiny. Stav je 7:2, doufejme, že si Polička výhru už utéct nenechá.
41:50
A poličský Mohamed Salah se prosazuje.
41:25
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Aleš Pazdera, asistoval Martin Pazdera (6:2).
40:01
Polička už spíše drží míček. Hlavně, aby se jim to nevymstilo.
36:19
Timeout 1. FBC Polička
36:19
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jiří Pulkrábek, asistoval Daniel Sýkora (5:2).
35:06
A Haga má opět přesilovou hru. Polička by měla začít hrát čistě, aby si hru nezkomplikovala ještě víc.
35:05
Vyloučen hráč Petr Hermany družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za sekání.
34:30
A Haga začíná pomalu slepovat skóre.
34:20
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Daniel Sýkora, asistoval Jiří Pulkrábek (5:1).
33:23
A Polička už je ve čtyřech hráčích.
33:10
A Polička jde do tří.
33:09
Vyloučen hráč Jakub Řezanina družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za špatné střídání.
32:30
Haga se snaží zužitkovat přesilovou hru, ale zatím se nedaří.
31:21
Vyloučen hráč Martin Kohl družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:21
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Petr Hermany, asistoval Petr Dočekal (5:0).
26:25
Vyloučen hráč Petr Dočekal družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za blokování hokejky.
25:54
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Milan Češka, asistoval Martin Pazdera (4:0).
24:20
A Petr Dočekal jednoduše dává trestné střílení a Polička vede 3:0.
24:18
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Petr Dočekal z trestného střílení (3:0).
24:18
Vyloučen hráč Aleš Pazdera družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za hra na zemi.
24:18
A je tu nájezd, který pojede Petr Dočekal.
21:05
Právě padl gól nohou, který rozhodčí uznal, ale Vojtěch Švanda se přiznal, že kopl úmyslně. Tímto gestem si vysloužil potlesk protihráčů, spoluhráčů a diváků.
20:16
Haga zahrála standartní situaci, ale míček letěl až na severní pól.
18:00
Teď se na hřišti nic zajímavého neděje.
15:00
15:00
13:52
Vyloučen hráč Jakub Chobot družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
13:52
A Polička má další přesilovou hru. Bude opět využita? To ukáže čas.
11:40
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Martin Kohl, asistoval Martin Pazdera (2:0).
11:40
Martin Kohl využivá další přesilovou hru a Polička se rázem dostává do vedení 2:0.
10:44
Vyloučen hráč Ondřej Shejbal družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.