0:2
0:1
2:0
- : -
branky (asistence): 26:59 Šarlota Stehlíková (Pavlína Dušková), 32:01 Katka Munserová (Kateřina Kobrová)
branky (asistence): 04:51 Veronika Kyšková, 05:30 Lucie Tomášková (Veronika Kyšková), 23:13 Lucie Tomášková

IBK Hradec Králové - TJ Sokol Jaroměř 2:3
27. Šarlota Stehlíková, 33. Katka Munserová - 5. Veronika Kyšková, 6. Lucie Tomášková, 24. Lucie Tomášková; rozhodčí: Veronika Čubová - Filip Ryant; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adéla Špačková 3 - Markéta Rundštuková 23; po třetinách: 0:2, 0:1, 2:0;
36:00
35:59
Poměr střel v poslední třetině 13:1 pro Hradec.
35:26
Timeout IBK Hradec Králové
34:40
Hradec si jde hladově pro další gól. A nebrání jim v tom ani oslabení.
33:07
Vyloučen hráč Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
32:01
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Katka Munserová, asistoval Kateřina Kobrová (2:3).
31:23
Atmosféra houstne.
28:32
Kdo jiný, než Gocová z týmu IBK na sebe mohl namotat tři hráčky a poté přihrát na střelu, která by mohla vést k pěknému zakončení, ale byla zblokována.
27:12
Gocová s Kozlovou běží na dvě bránící hráčky Jaroměře. Gocová střílí a trefuje golmanku.
26:59
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Šarlota Stehlíková, asistoval Pavlína Dušková (1:3).
24:46
Oba týmy jdou do hry začátkem poslední třetiny daleko důrazněji.
24:00
24:00
23:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lucie Tomášková bez asistence (0:3).
22:00
Při hradecké střele hned za míčkem letěla i jaroměřská hokejka.
21:38
Vyloučen hráč Iveta Svršková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou.
21:05
Hodková předvádí, jak umí skvěle vybojovat balonek u mantinelu. Její snahu tentokrát překazil pád k zemi, ale balonek získála a k tomu i výhodu.
20:32
Stehlíková s Pavlišovou na zemi.
18:42
Gocová má bohužel při svojí střele smůlu. Pokouší se to napravit podruhé, ale golmanka je připravená.
17:35
Tomášková blokuje střelu Munserové, zbloudilý balonek od ní bere Benešová a z první střílí.
15:15
Hvězdová střílí, ale balon letí mimo.
13:20
Volný úder pro Jaroměř z rohu jejich poloviny končí soubojem o míček Kozlovou a bránící Svrškovou.
12:00
12:00
09:53
Gocová na Hvězdovou a ta z první na golmanku Rundštukovou.
09:38
A další.
09:17
Nebezpečná situace před bránou Jaroměře.
08:14
Kozlová blokuje střelu ze středu tělem a běží za balonkem do protiútoku.
06:54
Trenérka domácího celku Špulková z toho očividně není vůbec šťastná.
06:51
Vyloučen hráč Natálie Hodková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
06:10
Rozehrávku Jaroměře z rohu IBK blokuje tělem Hodková.
05:50
Gocová z poloviny hřiště střílí a zastavuje se až o golmanku.
05:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lucie Tomášková, asistoval Veronika Kyšková (0:2).
04:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Veronika Kyšková bez asistence (0:1).
04:35
Hra se momentálně trochu uklidňuje. Ale Jaroměř jde do útoku.
03:21
Munserová střílí krásně na bránu, ale golmanka tam na poslední chvíli dává nohu a připisuje si zákrok. Hned na to si Jaroměř připravuje protiútok.
02:22
Jaroměř posílá nahoru, ale Stehlíková má správně umístěnou hůl a přihrávku na střed blokuje.
01:36
Trenérka Miška Špulková z IBK vypadá nadšeně z naskytnuté šance přesilovky, ale nelíbí se jí, že ji její svěřenkyně nevyužívají.
00:32
Zapisovatelský stolek se ani nestihl rozkoukat a už tu máme vyloučení. Hradec drží Jaroměř v obranném pásmu, ale jaroměřské se snaží projít.
00:11
Vyloučen hráč Michaela Svršková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.