1:1
1:0
1:0
- : -
branky (asistence): 07:29 Jan Vysloužil (Václav Nuhlíček), 18:19 Tomáš Dragan (Václav Nuhlíček), 30:03 František Šimoňuk (Jan Vysloužil)
branky (asistence): 10:54 Pavel Černý (Marcel Lanžhotský)

Florbal Holešov - FbC Aligators 3:1
8. Jan Vysloužil, 19. Tomáš Dragan, 31. František Šimoňuk - 11. Pavel Černý; rozhodčí: Jan Večeřa - Jan Kovařík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Stoklásek ? - Zbyněk Sekanina ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:0;
36:00
32:48
Vyloučen hráč Tomáš Dragan družstva Florbal Holešov na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:03
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil František Šimoňuk, asistoval Jan Vysloužil (3:1).
24:00
24:00
18:19
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Tomáš Dragan, asistoval Václav Nuhlíček (2:1).
12:00
12:00
10:54
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Pavel Černý, asistoval Marcel Lanžhotský (1:1).
07:29
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Jan Vysloužil, asistoval Václav Nuhlíček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Večeřa a Jan Kovařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators: brankář: Zbyněk Sekanina; hráči v poli: Richard Pučálka, Petr Osolsobě, Pavel Volek, Marcel Lanžhotský, Marek Novotný
00:00
Line-up domácích Florbal Holešov: brankář: Petr Stoklásek; hráči v poli: Robert Doležal, Jan Štětkář, Pavel Balcárek, Václav Nuhlíček, Tomáš Dragan