2:0
- : -
FBC SLAVKOV
FBC SLAVKOV
branky (asistence): 04:23 Michal Drápal (Ondřej Stehlík), 07:15 Michal Drápal (Dominik Horák), 10:55 Dominik Horák (Michal Drápal), 29:36 Dominik Horák, 40:57 Michal Drápal (Petr Fiala), 44:15 Ondřej Stehlík (Michal Drápal)
branky (asistence): 00:53 Jakub Král (Tomáš Kalus), 17:55 Patrik Procházka (Jakub Král), 26:29 Tomáš Linhart (Patrik Vích)

FBC SLAVKOV - Aligators Orel Šlapanice U21 C 6:3
5. Michal Drápal, 8. Michal Drápal, 11. Dominik Horák, 30. Dominik Horák, 41. Michal Drápal, 45. Ondřej Stehlík - 1. Jakub Král, 18. Patrik Procházka, 27. Tomáš Linhart; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jan Máša; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Šícha ? - Tomáš Javůrek ?; po třetinách: 3:1, 1:2, 2:0;
45:00
44:15
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Ondřej Stehlík, asistoval Michal Drápal (6:3).
43:19
Timeout FBC SLAVKOV
40:57
Timeout Aligators Orel Šlapanice U21 C
40:57
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Michal Drápal, asistoval Petr Fiala (5:3).
30:00
30:00
29:36
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Dominik Horák bez asistence (4:3).
26:29
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Tomáš Linhart, asistoval Patrik Vích (3:3).
23:11
Vyloučen hráč Petr Fiala družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za sekání.
17:55
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Patrik Procházka, asistoval Jakub Král (3:2).
15:00
15:00
10:55
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Dominik Horák, asistoval Michal Drápal (3:1).
10:52
Vyloučen hráč Petr Liška družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za blokování hokejky.
07:55
Vyloučen hráč Tomáš Kalus družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za sekání.
07:15
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Michal Drápal, asistoval Dominik Horák (2:1).
04:23
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Michal Drápal, asistoval Ondřej Stehlík (1:1).
00:53
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Jakub Král, asistoval Tomáš Kalus (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rýznar a Jan Máša.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Orel Šlapanice U21 C: brankář: Tomáš Javůrek; hráči v poli: Pavel Soldán, Dominik Král, Václav Sedláček, David Šumpela, Tomáš Kůst