0:1
2:0
3:1
- : -
branky (asistence): 13:50 Josef Bílek, 14:18 Šimon Juračka (Eduard Štěrbák), 29:37 Denis Ursacher (Roman Štěrba), 31:44 Matyáš Ruber (Josef Bílek), 33:23 Roman Štěrba
branky (asistence): 09:27 Petr Hejl (Jiří Bašta), 34:39 Petr Hejl (Matyáš Zouhar)

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - FbC Aligators Klobouky 5:2
14. Josef Bílek, 15. Šimon Juračka, 30. Denis Ursacher, 32. Matyáš Ruber, 34. Roman Štěrba - 10. Petr Hejl, 35. Petr Hejl; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 0:1 + Martin Umlášek OS; využití: 1:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Alena Večeřová ? - Tomáš Fryč ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 3:1;
39:00
34:39
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Petr Hejl, asistoval Matyáš Zouhar (5:2).
33:23
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Roman Štěrba bez asistence (5:1).
31:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Matyáš Ruber, asistoval Josef Bílek (4:1).
29:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Denis Ursacher, asistoval Roman Štěrba (3:1).
28:10
Vyloučen hráč Martin Umlášek družstva FbC Aligators Klobouky - osobní trest.
28:10
Vyloučen hráč Martin Umlášek družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za nesportovní chování.
26:00
26:00
14:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Šimon Juračka, asistoval Eduard Štěrbák (2:1).
13:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Josef Bílek bez asistence (1:1).
13:00
13:00
09:27
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Petr Hejl, asistoval Jiří Bašta (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Klobouky: brankář: Tomáš Fryč; hráči v poli: Petr Hejl, Jiří Bašta, Matyáš Zouhar, Adam Kubíček, Martin Umlášek