0:3
2:1
- : -
branky (asistence): 30:56 Matyáš Zouhar (Adam Kubíček), 33:49 Martin Umlášek
branky (asistence): 09:53 František Sukup (Ludvík Blaha), 18:58 Lukáš Uher, 24:13 Ludvík Blaha (Jiří Svrčina), 24:39 Ondřej Crhonek, 28:35 Ludvík Blaha (Ondřej Crhonek)

FbC Aligators Klobouky - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 2:5
31. Matyáš Zouhar, 34. Martin Umlášek - 10. František Sukup, 19. Lukáš Uher, 25. Ludvík Blaha, 25. Ondřej Crhonek, 29. Ludvík Blaha; rozhodčí: Marek Samec - Jakub Kulhánek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aleš Padalík ? - Nikola Vanďurková ?; po třetinách: 0:1, 0:3, 2:1;
39:00
33:49
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Martin Umlášek bez asistence (2:5).
30:56
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Matyáš Zouhar, asistoval Adam Kubíček (1:5).
28:35
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Ludvík Blaha, asistoval Ondřej Crhonek (0:5).
26:00
26:00
24:39
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Ondřej Crhonek bez asistence (0:4).
24:13
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Ludvík Blaha, asistoval Jiří Svrčina (0:3).
18:58
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Lukáš Uher bez asistence (0:2).
17:19
Vyloučen hráč Jiří Svrčina družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za blokování hokejky.
13:00
13:00
09:53
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil František Sukup, asistoval Ludvík Blaha (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Samec a Jakub Kulhánek.
00:00
00:00
Line-up hostů ŠSK ZŠ Očovská Hodonín:
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Klobouky: brankář: Aleš Padalík; hráči v poli: Luboš Dostál, Radek Pučálka, Petr Hejl, Jiří Bašta, Martin Umlášek