1:0
3:1
0:2
- : -
branky (asistence): 11:47 Lenka Kadlecová (Jindra Žáčková), 16:07 Veronika Martincová (Jindra Žáčková), 20:48 Jindra Žáčková (Lenka Kadlecová), 25:45 Petra Ondráčková
branky (asistence): 15:37 Barbora Holubová (Jana Machů), 36:24 Jana Koutná (Jana Boberová), 37:09 Nikol Hunkařová

FbC Aligators Orel Moutnice B - Bulldogs Brno B 4:3
12. Lenka Kadlecová, 17. Veronika Martincová, 21. Jindra Žáčková, 26. Petra Ondráčková - 16. Barbora Holubová, 37. Jana Koutná, 38. Nikol Hunkařová; rozhodčí: Vojtěch Cigl - Filip Havlík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Ivana Hradečná ? - Barbora Marčíková ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 0:2;
39:00
37:33
Vyloučen hráč Petra Ondráčková družstva FbC Aligators Orel Moutnice B na 2 minuty za sekání.
37:09
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Nikol Hunkařová bez asistence (4:3).
36:24
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jana Koutná, asistoval Jana Boberová (4:2).
26:00
26:00
25:45
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Petra Ondráčková bez asistence (4:1).
20:48
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Jindra Žáčková, asistoval Lenka Kadlecová (3:1).
16:07
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Veronika Martincová, asistoval Jindra Žáčková (2:1).
15:37
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Barbora Holubová, asistoval Jana Machů (1:1).
13:00
13:00
11:47
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Lenka Kadlecová, asistoval Jindra Žáčková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Cigl a Filip Havlík.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno B:
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Orel Moutnice B: brankář: Ivana Hradečná; hráči v poli: Marie Kaňová, Veronika Palánová, Jindra Žáčková, Jindra Žáčková, Lenka Kadlecová