1:1
0:2
2:4
- : -
branky (asistence): 09:00 David Vágner (Jan Král), 31:31 Jiří Jeník (Lukáš Ďuriš), 36:26 Lukáš Ďuriš (Tomáš Hess)
branky (asistence): 13:01 Daniel Měkota (Lukáš Jarolímek), 16:18 Jan Havel (Michal Král), 23:53 Jan Havel (Daniel Měkota), 37:26 Jan Mikula (Daniel Měkota), 37:49 Zbyněk Hujer (Marek Škodný), 39:07 Michal Král, 41:56 Lukáš Jarolímek

FBC Panthers Liberec B - FLORBAL JABLONEC 3:7
10. David Vágner, 32. Jiří Jeník, 37. Lukáš Ďuriš - 14. Daniel Měkota, 17. Jan Havel, 24. Jan Havel, 38. Jan Mikula, 38. Zbyněk Hujer, 40. Michal Král, 42. Lukáš Jarolímek; rozhodčí: Ladislav Láska - David Macoun; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dušan Ramírez ? - Tomáš Čermák ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:4;
45:00
42:36
Vyloučen hráč Zbyněk Hujer družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
42:34
Timeout FLORBAL JABLONEC
41:56
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Jarolímek bez asistence (3:7).
39:07
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Michal Král bez asistence (3:6).
37:49
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Zbyněk Hujer, asistoval Marek Škodný (3:5).
37:26
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Mikula, asistoval Daniel Měkota (3:4).
36:26
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Lukáš Ďuriš, asistoval Tomáš Hess (3:3).
31:31
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Jiří Jeník, asistoval Lukáš Ďuriš (2:3).
30:00
30:00
23:53
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Havel, asistoval Daniel Měkota (1:3).
16:18
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Havel, asistoval Michal Král (1:2).
15:00
15:00
13:01
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Daniel Měkota, asistoval Lukáš Jarolímek (1:1).
09:00
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil David Vágner, asistoval Jan Král (1:0).
05:28
Vyloučen hráč Zbyněk Hujer družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Láska a David Macoun.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC:
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec B: brankář: Dušan Ramírez; hráči v poli: David Vágner, Martin Zeman, Tomáš Hess, Tomáš Málek, Jan Král