1:2
1:1
5:0
- : -
branky (asistence): 10:20 Dominik Chvastek (Vojtěch Mrkva), 23:59 Dominik Chvastek (Michal Owczarzy), 25:06 Jakub Palowski (Vojtěch Mrkva), 30:12 Ondřej Gábzdyl (Dominik Chvastek), 32:28 Roman Ochodek (Ondřej Gábzdyl), 33:23 Jan Tomalík, 34:20 Dominik Chvastek (Roman Ochodek)
branky (asistence): 01:15 Ivoš Duksa (Martin Klečka), 11:00 Michal Korch (Robert Zapletal), 16:00 Radim Truchlý (David Przyczko)

Z.F.K. Petrovice D - ČSKA Ostrava 7:3
11. Dominik Chvastek, 24. Dominik Chvastek, 26. Jakub Palowski, 31. Ondřej Gábzdyl, 33. Roman Ochodek, 34. Jan Tomalík, 35. Dominik Chvastek - 2. Ivoš Duksa, 12. Michal Korch, 17. Radim Truchlý; rozhodčí: Martin Cieslar - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Široký ? - Radomír Mazoch ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 5:0;
36:00
34:20
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Roman Ochodek (7:3).
33:23
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Jan Tomalík z trestného střílení (6:3).
32:28
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Roman Ochodek, asistoval Ondřej Gábzdyl (5:3).
30:12
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Ondřej Gábzdyl, asistoval Dominik Chvastek (4:3).
25:06
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Jakub Palowski, asistoval Vojtěch Mrkva (3:3).
24:00
24:00
23:59
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Michal Owczarzy (2:3).
18:39
Vyloučen hráč Ivoš Duksa družstva ČSKA Ostrava na 2 minuty za sekání.
16:00
Branku družstva ČSKA Ostrava vstřelil Radim Truchlý, asistoval David Przyczko (1:3).
13:12
Vyloučen hráč Radim Truchlý družstva ČSKA Ostrava na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:00
Branku družstva ČSKA Ostrava vstřelil Michal Korch, asistoval Robert Zapletal (1:2).
10:20
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Vojtěch Mrkva (1:1).
07:17
Vyloučen hráč Ondřej Gábzdyl družstva Z.F.K. Petrovice D na 2 minuty za špatné střídání.
01:15
Branku družstva ČSKA Ostrava vstřelil Ivoš Duksa, asistoval Martin Klečka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Cieslar a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů ČSKA Ostrava:
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice D: brankář: Pavel Široký; hráči v poli: Michal Owczarzy, Vojtěch Mrkva, Jan Tomalík, Patrik Bocko, Dominik Chvastek