0:0
1:1
2:1
- : -
branky (asistence): 24:16 Nikola Staňková (Michaela Urbanová), 56:05 Lenka Přerostová (Nikola Staňková), 56:37 Michaela Mašková
branky (asistence): 34:41 Daniela Reindlová (Barbora Zabavská), 48:40 Žaneta Reková (Natálie Houžvičková)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Tatran Střešovice 3:2
25. Nikola Staňková, 57. Lenka Přerostová, 57. Michaela Mašková - 35. Daniela Reindlová, 49. Žaneta Reková; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Kateřina Fialová 35 - Eliška Drbalová 28; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:1;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině : FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 8, Tatran Střešovice - 15
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Obrovské drama až do konce, vyhrát mohl kdokoli. Fanoušci nás dnes hnali k parádnímu výkonu, celý tým dnes odvedl dobrou práci. Snad bude mít první vítězství pozitivní dopad na naší psychiku a budeme už bodovat častěji. Děkuji skvělým divákům i pořadatelům a také oběma týmům za atraktivní zápas v hezké atmosféře.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes jsme podali jednoznačně nejhorší výkon v této sezóně a bohužel se to odrazilo i na výsledku utkání. Mrzí nás ztráta bodů, ale musí to pro nás být ponaučení a impuls do dalších důležitých utkání, které nás teď čekají. Gratulujeme Plzni za zápas a přejeme hodně štěstí v dalších zápasech. Děkujeme naším fanouškům, kteří celý zápas neúnavně fandili, přestože dnes mnoho radosti z naší hry neměli.
60:00
59:59
A domácí si poprvé v extralize připisují 3 body !
56:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Mašková bez asistence (3:2).
56:37
Rychlý gól dostává domácí opět do vedení ! Míček se odrazil k Maškové a ta trefuje prostor pod rukou brankářky.
56:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Nikola Staňková (2:2).
56:05
Staňková na Přerostovou - té míček s velkým štěstím doskákal za brankovou čáru.
52:11
Střelu Matěvosové se Fialové podařilo vyrazit ramenem nad branku.
51:22
Domácí jsou v plném počtu.
49:48
Bohmová se v oslabení dokázala dostat k zakončení.
49:22
Vyloučen hráč Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra bez hokejky.
48:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Žaneta Reková, asistoval Natálie Houžvičková (1:2).
48:40
Tentokrát byla REková úspěšná, po nahrávce od Houžvičkové z obrany trefuje přesně nad rameno Fialové a posílá pražský tým poprvé v dnešním utkání do vedení.
47:53
Ani Machková není se svou střelou úspěšná.
44:23
Zikmundová jen těsně míjí levou tyčku.
42:43
Velká šance Urbanové.
42:01
Mašková nahrává před branku na Křemenákovou, ale té se nepodařilo ideálně zakončit.
41:14
Volkmannové se nepodařilo propálit červenou zeď hostujících hráček,
40:06
Úvodní buly vyhrály domácí hráčky a Přerostová se dostala ke střele, ta ale letěla vysoko nad břevno.
40:00
40:00
40:00
37:57
Reková střílí zblízka, ale na Fialovou si nepřišla.
36:50
Košťálová na Šnebergrovou, Drbalová maskou vyráží.
35:35
Míček po střele Urbanové brankářce hostů vypadl z ruky, ale ani žádná z následujících dorážek nebyla úspěšná.
34:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Barbora Zabavská (1:1).
34:41
Reindlová už byla úspěšná a máme srovnáno.
34:10
Ani střele Rekové se nepodařilo projít do branky domácích a srovnat skóre.
31:16
Ve sprinterském souboji byla úspěšnější domácí 22 Bohmová, na Drbalovou ale nestačila, ta míček schovala pod svým tělem.
30:16
Staňková neprocpala míček přes bránící hráčky před branku a akce končí v rohu hřiště.
28:57
Přihrávka Machkové před branku nenašla čekající Matěvosovou.
27:40
Velká šance pro Tatran, střelu Matěvosové na poslední chvíli odkopla vracející se Suková.
26:54
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil Anna Alexandra Suková.
26:54
Suková při trestném střílení přes veškerou snahu nevyzrála na Drbalovou.
26:32
Střela Matěvosové končí neškodně v rohu hřiště.
25:32
Tatranu se sice podařilo rychle se dostat na polovinu domácích, bohužel se nenašla žádná hráčka, která by akci zakončila.
24:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Nikola Staňková, asistoval Michaela Urbanová (1:0).
24:16
Urbanová našla nabíhající Staňkovou. Pro kapitánku domácích už nebyl problém míček zasunout k tyčce.
23:35
Kramperová vypíchla míček domácím a z dobré pozice zakončovala. Fialová hlavou vyráží.
21:00
V první minutě 2. třetiny si jak domácí tak hosté vytvořili šance, ale žádná z nich se na skóre utkání nepodepsala.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině : FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 13, Tatran Střešovice - 14
20:00
15:53
Ani domácím se nepodařilo přesilovou hru využít, Prontekerová je zpět na hřišti.
15:22
Tvrdá střela Urbanové k brance neprošla.
14:09
Domácí hrají v plném počtu.
13:53
Vyloučen hráč Markéta Prontekerová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
12:54
Clonící Rekové se nepodařilo usměrnit míček tak, aby letěl za záda Fialové.
12:09
Vyloučen hráč Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:09
První přesilovou hru tohoto zápasu uvidíme v podání pražského týmu.
12:02
Zikmundová střílí z půlky, jen o centimetry míjí.
09:55
Urbanové se nepodařilo před brankou hostů najít Přerostovou.
08:58
Několik střel Tatranu, ani jedna neprošla k brankářce, všechny byly zblokovány nebo skončily mimo hřiště.
07:21
Mašková sama před Drbalovou, její střela mířila pod ruku golmanky, ta ale na poslední chvíli stihla míček vyrazit.
05:20
Fialová chvilku nevěděla kde je míček, na štěstí pro domácí ani dorážka do branky neprošla.
02:52
Košťálová střílí z otočky, ale míří jen na břicho Drbalové.
01:47
Nachtmanová nepouští Machkovou k dorážce a míček uklízí do rohu hřiště.
00:33
Bohmová střílí ale i golmanka hostů Drbalová je pozorná.
00:08
Reindlová sama před Fialovou, Fialová ale míček ramenem vysunula nad branku.
00:00
Střela do tyčky hráč Barbora Zabavská družstva Tatran Střešovice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Karolína Vlachová, Daniela Reindlová, Barbora Zabavská, Aneta Lisová, Anna Válková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kateřina Fialová; hráči v poli: Michaela Urbanová, Karolína Vostracká, Nikola Staňková, Lenka Přerostová, Anna Alexandra Suková