0:5
0:6
- : -

Florbal Primátor Náchod B - Orel Rtyně v Podkrkonoší 0:12
11. Vojtěch Rusin, 17. Matěj Labík, 19. Daniel Semerák, 19. Adam Vejrek, 23. Vojtěch Rusin, 24. Vojtěch Rusin, 35. Adam Vejrek, 39. Jakub Turek, 40. Jakub Škoda, 42. Jakub Škoda, 42. Jakub Turek, 43. Matěj Labík; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Mariana Fröhlichová 2 - Matěj Kopecký 10; po třetinách: 0:1, 0:5, 0:6;
45:00
42:32
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Matěj Labík, asistoval Petr Linhart (0:12).
41:36
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Turek, asistoval Vojtěch Rusin (0:11).
41:27
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Škoda, asistoval Vojtěch Rusin (0:10).
39:27
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Škoda bez asistence (0:9).
38:55
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Turek, asistoval Petr Linhart (0:8).
36:45
Obrázek hry odpovídá skóre. Náchod je pod tlakem rtyňských orlů.
34:18
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Vejrek, asistoval Jakub Turek (0:7).
30:00
30:00
23:00
Timeout Florbal Primátor Náchod B
23:00
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Vojtěch Rusin bez asistence (0:6).
22:15
21:54
Vyloučen hráč Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
18:43
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Vejrek, asistoval Vojtěch Rusin (0:4).
18:09
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Daniel Semerák, asistoval Matěj Labík (0:3).
16:41
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Matěj Labík, asistoval Tomáš Nývlt (0:2).
15:00
15:00
10:22
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Vojtěch Rusin, asistoval Adam Vejrek (0:1).
10:22
Rusin se po přesném pasu uvolnil a zavěšuje přesně do levého horního rohu.
08:00
Linhart po sprintu z levé strany hřiště trefuje tyč.
07:45
Náchod je pod soustavným tlakem.
03:01
Vyloučen hráč Petr Linhart družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B: brankář: Mariana Fröhlichová; hráči v poli: Tomáš Heger, Jiří Knettig, Pavel Misinský, Patrik Winter, Antonín Staněk