4:1
1:2
3:2
- : -
branky (asistence): 00:44 Michal Strachota (Michal Klápa), 07:23 Michal Klápa (Jaromír Lisa), 10:29 Daniel Nicklas, 18:57 Michal Klápa (Michal Strachota), 30:46 Jaromír Lisa (Jan Zavadil), 53:21 Michal Klápa (Michal Strachota), 53:44 Ondřej Vavro (Daniel Nicklas), 59:38 Michal Klápa
branky (asistence): 07:51 Šimon Kuczera (Jiří Gregor), 20:55 Šimon Kuczera (Jiří Gregor), 39:07 Šimon Kuczera (Jiří Gregor), 40:14 Matěj Smeták (Šimon Kuczera), 46:48 Šimon Kuczera (Georgi Kezua)

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Slovan Havířov 8:5
1. Michal Strachota, 8. Michal Klápa, 11. Daniel Nicklas, 19. Michal Klápa, 31. Jaromír Lisa, 54. Michal Klápa, 54. Ondřej Vavro, 60. Michal Klápa - 8. Šimon Kuczera, 21. Šimon Kuczera, 40. Šimon Kuczera, 41. Matěj Smeták, 47. Šimon Kuczera; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 158; zásahy brankářů: Václav Zavadil 15 - Martin Zapletálek 27; po třetinách: 4:1, 1:2, 3:2;
60:01
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: "Vstoupili jsme skvěle do zápasu, plnili taktické pokyny. Díky tomu si vypracovali náskok. Bohužel ve druhé třetině přišel opět útlum a soupeř z několika brejků zápas málem vyrovnal. "
60:01
Pokračování trenéra Petra Pánka: Ve třetí třetině nám nevyšel úvod, po timu jsme opět převzali otěže a dovedli zápas do vítězného konce. Děkuji soupeři a přeji mu šťastnou cestu do Havířova a děkuji skvělým divákům a pořadatelům.
60:01
Komentář hrajícího trenéra hostí Matěje Smetáka: "Po dlouhé cestě opět ospalý úvod, v polovině utkání jsme začali hrát florbal, vyrovnali jsme utkání, ale štěstí opět přálo soupeři. Hra se zlepšuje, ale pořád taháme za kratší konec. Díky soupeři za zápas"
60:00
59:59
Střely na branku: 11-7
59:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa bez asistence (8:5).
53:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Daniel Nicklas (7:5).
53:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (6:5).
46:48
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Georgi Kezua (5:5).
40:14
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Šimon Kuczera (5:4).
39:07
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Jiří Gregor (5:3).
30:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Jan Zavadil (5:2).
20:56
Domácí se teď vrhli do útoku a trochu zapoměli na bránění a tak je po střele Kuczery sníženo
16:29
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
15:24
Domácí třetí lajna složená převážně z mladých borců za svými zkušenějšími kolegy nezaostává a opět měla doboru šanci
13:54
Po krásné akci měl mUtinský před sebou odkrytou branku. Jeden z havířovských však na poslední chvíli situaci zachránil
12:00
Jaroš našel Vavra, ani jeho další pokus nekončí gólem
10:30
Nicklas vyslal svojí obávanou raketu a gólman byl bez šance
10:29
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas bez asistence (3:1).
10:06
Vavrovu střelu vyrazil pozorný Zapletálek
08:56
Lajna Klápa, Strachota, Mutinský je opět při chuti a jejich další útok opět zaváněl brankou
07:52
Kuczera takovou nenápadnou střelou do růžku snižuje
07:51
07:24
Lisa vybojoval míček a posunul ho na Klápu a ten se ze svého oblíbeného místa nemýlí
07:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Jaromír Lisa (2:0).
06:47
Chvíli po Šnajdrovi je ošetřován brankář domácích Zavadil. I on je však v pořádku
06:36
Šnajdr zůstává ležet na hrací ploše. Už se ale zvedá a pokračuje
06:12
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.