1:1
3:1
2:0
- : -
branky (asistence): 08:00 Nicolas Orlovský (Matěj Kravčík), 17:01 Filip Kočí (Kryštof Fusek), 17:58 Kryštof Fusek (Ondřej Kravčík), 22:19 Nicolas Orlovský, 30:04 Patrik Charvát (Lukáš Vernarský), 34:41 Kryštof Fusek
branky (asistence): 07:48 Albert Ranostaj (Šimon Chovančík), 14:20 Šimon Chovančík

TJ Slovan Havířov - FBC ORCA KRNOV 6:2
9. Nicolas Orlovský, 18. Filip Kočí, 18. Kryštof Fusek, 23. Nicolas Orlovský, 31. Patrik Charvát, 35. Kryštof Fusek - 8. Albert Ranostaj, 15. Šimon Chovančík; rozhodčí: Aleš Onderka - Josef Veselý; vyloučení: 3 + Nicolas Orlovský 5:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Vernarský ? - Matěj Kortiš ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:0;
36:00
35:52
Vyloučen hráč Patrik Charvát družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
34:41
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Fusek bez asistence (6:2).
34:22
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za zdržování hry.
32:54
Timeout FBC ORCA KRNOV
30:04
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Charvát, asistoval Lukáš Vernarský (5:2).
24:41
Vyloučen hráč Václav Borák družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:34
Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil František Kyc.
24:28
Vyloučen hráč Nicolas Orlovský družstva TJ Slovan Havířov na 5 minut za sekání.
24:00
24:00
22:19
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Nicolas Orlovský bez asistence (4:2).
17:58
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Fusek, asistoval Ondřej Kravčík (3:2).
17:01
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Filip Kočí, asistoval Kryštof Fusek (2:2).
14:48
Vyloučen hráč Vladimír Pavlík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:20
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Šimon Chovančík bez asistence (1:2).
12:00
12:00
08:00
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Nicolas Orlovský, asistoval Matěj Kravčík (1:1).
07:48
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Albert Ranostaj, asistoval Šimon Chovančík (0:1).
07:17
Vyloučen hráč Nicolas Orlovský družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
05:06
Vyloučen hráč Vladimír Pavlík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hra bez hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Onderka a Josef Veselý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Matěj Kortiš; hráči v poli: Ondřej Pater, Dominik Menzel, Šimon Chovančík, Václav Borák, Albert Ranostaj
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vernarský; hráči v poli: David Rada, David Třetina, František Kyc, Filip Kočí, Ondřej Kravčík