0:2
1:2
1:4
- : -
branky (asistence): 25:52 Jakub Kotrba (Jan Hejhal), 39:38 Jan Chudoba (Ondřej Tupý)
branky (asistence): 07:59 David Vettermann (Filip Šimek), 10:52 Vít Hovorka, 18:43 Jan Dítě (David Vettermann), 22:53 Filip Šimek (Jiří Šustr), 33:15 David Vettermann (Jan Dítě), 34:56 Štěpán Jasanský (Zdeněk Hromádka), 35:23 Filip Šimek (Vít Hovorka), 43:35 Filip Šimek (David Vettermann)

FBC DOŠWICH MILEVSKO B - FK Slovan J.Hradec 2:8
26. Jakub Kotrba, 40. Jan Chudoba - 8. David Vettermann, 11. Vít Hovorka, 19. Jan Dítě, 23. Filip Šimek, 34. David Vettermann, 35. Štěpán Jasanský, 36. Filip Šimek, 44. Filip Šimek; rozhodčí: Jan Koutník - Martin Draxler; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Pavel Bandy ? - Jakub Jindra ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:4;
45:00
43:35
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval David Vettermann (2:8).
42:49
Vyloučen hráč Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za sekání.
41:26
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO B
39:38
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil Jan Chudoba, asistoval Ondřej Tupý (2:7).
35:23
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Vít Hovorka (1:7).
34:56
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Štěpán Jasanský, asistoval Zdeněk Hromádka (1:6).
33:15
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil David Vettermann, asistoval Jan Dítě (1:5).
30:00
30:00
25:52
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil Jakub Kotrba, asistoval Jan Hejhal (1:4).
25:50
Vyloučen hráč David Vettermann družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování hokejky.
22:53
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Jiří Šustr (0:4).
18:43
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Dítě, asistoval David Vettermann (0:3).
15:00
15:00
10:52
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vít Hovorka bez asistence (0:2).
07:59
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil David Vettermann, asistoval Filip Šimek (0:1).
03:22
Vyloučen hráč Vítek Palán družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koutník a Martin Draxler.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Jindra; hráči v poli: Vít Hovorka, Jiří Šustr, Jan Dítě, Filip Šimek, David Vettermann