2:1
2:0
1:1
- : -
branky (asistence): 07:41 Kateřina Fišerová (Aneta Johnová), 09:16 Andrea Nováková (Aneta Lichtenbergová), 16:14 Andrea Nováková, 20:24 Aneta Johnová (Andrea Nováková), 35:16 Aneta Johnová (Lenka Kubaštová)
branky (asistence): 13:47 Pavla Macháčková (Natálie Taclíková), 33:38 Natálie Taclíková (Pavla Macháčková)

HAGA Ladies Pardubice - IBK Hradec Králové B 5:2
8. Kateřina Fišerová, 10. Andrea Nováková, 17. Andrea Nováková, 21. Aneta Johnová, 36. Aneta Johnová - 14. Pavla Macháčková, 34. Natálie Taclíková; rozhodčí: Tomáš Knejp - Jan Buhr; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michaela Janovská 23 - Nikola Plachetková 13; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:1;
45:00
41:42
Timeout HAGA Ladies Pardubice
41:01
Vyloučen hráč Tereza Černohousová družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za blokování hokejky.
36:25
Vyloučen hráč Aneta Lichtenbergová družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za sekání.
35:16
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Aneta Johnová, asistoval Lenka Kubaštová (5:2).
33:38
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Natálie Taclíková, asistoval Pavla Macháčková (4:2).
30:00
30:00
27:11
Vyloučen hráč Kateřina Krátká družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
20:24
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Aneta Johnová, asistoval Andrea Nováková (4:1).
19:11
Vyloučen hráč Vlasta Tomečková družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:14
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Andrea Nováková bez asistence (3:1).
15:00
15:00
13:47
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Pavla Macháčková, asistoval Natálie Taclíková (2:1).
09:16
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Andrea Nováková, asistoval Aneta Lichtenbergová (2:0).
07:41
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil Kateřina Fišerová, asistoval Aneta Johnová (1:0).
05:44
Vyloučen hráč Kateřina Krátká družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Knejp a Jan Buhr.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové B: brankář: Nikola Plachetková; hráči v poli: Natálie Bílková, Kateřina Klapková, Tereza Černohousová, Pavla Ryklová, Vlasta Tomečková