3:2
1:2
4:0
- : -
branky (asistence): 01:25 Jiří Pulkrábek (Petr Papák), 03:32 Lukáš Felgr (Jiří Pulkrábek), 08:45 Jiří Pulkrábek (Karel Mojdl), 26:10 David Marek, 37:10 Jiří Pulkrábek (Martin Jedlička), 38:00 Martin Jedlička (Jiří Pulkrábek), 39:34 Martin Jedlička (David Marek), 41:30 Karel Mojdl (Martin Jedlička)
branky (asistence): 04:26 Ladislav Jezdinský (Jan Pozler), 10:55 Tomáš Jadrníček (Přemysl Bulíček), 17:07 Přemysl Bulíček (Tomáš Mach), 25:44 Jakub Minařík (Jan Pozler)

HAGA Pardubice B - Orel Přelouč B 8:4
2. Jiří Pulkrábek, 4. Lukáš Felgr, 9. Jiří Pulkrábek, 27. David Marek, 38. Jiří Pulkrábek, 39. Martin Jedlička, 40. Martin Jedlička, 42. Karel Mojdl - 5. Ladislav Jezdinský, 11. Tomáš Jadrníček, 18. Přemysl Bulíček, 26. Jakub Minařík; rozhodčí: Jitka Romančáková - Jan Čečetka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Patrik Mládek 17 - Jakub Albrecht 24; po třetinách: 3:2, 1:2, 4:0;
45:00
44:06
Vyloučen hráč Jakub Minařík družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za špatné střídání.
41:30
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Karel Mojdl, asistoval Martin Jedlička (8:4).
39:34
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Martin Jedlička, asistoval David Marek (7:4).
38:40
Vyloučen hráč Jan Pozler družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za hrubost.
38:00
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Martin Jedlička, asistoval Jiří Pulkrábek (6:4).
37:10
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jiří Pulkrábek, asistoval Martin Jedlička (5:4).
30:00
30:00
Střely po 2. třetině: 9:7
30:00
29:56
Vyloučen hráč David Sušil družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za nesportovní chování.
26:10
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil David Marek bez asistence (4:4).
25:44
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Jakub Minařík, asistoval Jan Pozler (3:4).
17:07
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Přemysl Bulíček, asistoval Tomáš Mach (3:3).
15:00
15:00
Střely po 1. třetině: 10:8
15:00
10:55
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Tomáš Jadrníček, asistoval Přemysl Bulíček (3:2).
08:45
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jiří Pulkrábek, asistoval Karel Mojdl (3:1).
04:26
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Jan Pozler (2:1).
03:32
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Lukáš Felgr, asistoval Jiří Pulkrábek (2:0).
01:25
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jiří Pulkrábek, asistoval Petr Papák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Jan Čečetka.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Přelouč B: brankář: Jakub Albrecht; hráči v poli: Jan Pozler, Petr Novák, Tomáš Jadrníček, Tomáš Mach, Jakub Minařík